Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Що таке холодильники з системою No Frost?

 ...

Уявити сьогоднішню кухню без холодильника практично неможливо. Ця побутова техніка стала найбільш затребуваною, споживачі висувають до неї особливі вимоги. Холодильники повинні бути надійними, ефективними, довговічними, сучасними і безпечними. Останнім часом особлива увага приділяється екологічності обладнання. І при всьому покупці хочуть бачити доступні ціни на холодильники. Як виробники об’єднують такі різні вимоги?

Технологія No Frost

Холодильник — один із небагатьох видів домашньої техніки, яка постійно включена. Це значить, що кількості спожитої електричної енергії приділяється велика увага. Найбільші втрати відбуваються через:

  • недостатньо ізольовані стінки;

  • погані прокладки дверей;

  • неефективну роботу двигуна і компресора.

Це знають всі споживачі, але мало хто розуміє, що велика кількість снігу в морозильних камерах також дуже негативно впливає на кількість спожитої електричної енергії. Датчики температури розміщені в морозильній камері і фіксують параметри над покровом снігу. Це значить, що компресору доводиться значно збільшувати час роботи, щоб температура в них понизилась до встановлених норм.

Що забезпечує технологія No Frost? Це так звана технологія сухої заморозки, за допомогою неї з закритих об’ємів повністю виводиться волога. Агрегат має вентилятор, який виділяє повітря в спеціальний відсік, в ньому він замерзає і після періодичного відключення компресора випаровується. За рахунок цього значно зменшуються втрати енергії і покращуються умови зберігання продуктів в холодильнику.

 
 
  • Facebook