НовиниСпортВелоспортсмен з Черкас виборов путівку на Європейські ігри

Велоспортсмен з Черкас виборов путівку на Європейські ігри

-

У місті Біла Церква відбувся Кубок України у олімпійських видах програми з велоспорту (чоловіки). Загалом у змаганнях взяли участь 18 команд та 108 учасників зі всієї України. Черкащанин Віталій Новаковський також став учасником велозмагань. Велоспортсмен виборов перемогу в індивідуальній гонці та п’яте місце в груповій гонці, пише "Черкаський спорт".

На цих змаганнях відбувся відбір в категорії "чоловіки" на ІІ Європейські ігри, що вже незабаром прийматиме м. Мінськ (Білорусь). Віталій Новаковський виборов право представляти Україну на цих змаганнях.

Як повідомляв сайт vikka.ua, перша дівоча команда "Мавп" пробилася до чвертьфіналу Чемпіонату України.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.