Новини на ВІККАСпортивні новиниФутзал: перший крок до півфіналу

Футзал: перший крок до півфіналу

-

Жіноча футзальна команда Черкаського національного університету завершила сезон 2011 року. Завершальним поєдинком для наших дівчат став перший чвертьфінальний матч Кубка України. На домашньому паркеті підопічні Валентина Вернигори забили три «сухі» м’ячі у ворота команди Калуша.

Саме черкащанкам у чвертьфіналі Кубка України дістався єдиний представник першої ліги на цій стадії розіграшу. Незважаючи на це, господаркам довгий час не вдавалося забити. До перерви м’яч так і не побував у воротах приїжджої команди. Матеріалізувати свою перевагу наші дівчата змогли у другому таймі. Всі три голи на рахунку досвідченої Наталії Богданової, яка оформила хет-трик за 15 хвилин. Тож у підсумку – 3:0 на користь черкащанок.
Що стосується виступів у чемпіонаті, то після першого кола команда ЧНУ посідає четверте місце.
15 січня черкащанки зіграють матч-відповідь чвертьфіналу Кубка на майданчику суперниць. А 21 січня в рамках чемпіонату України прийматимуть лідера змагань «Біличанку».
Якщо наші дівчата подолають чвертьфінальний бар’єр, то в півфіналі зустрінуться з командою «Ятрань-Уманьферммаш». В іншому півфіналі зійдуться «Біличанка» та «Злагода-Олімпік».