Новини на ВІККАСпортивні новиниФутболісти білозірської «Зорі» довели свою першість

Футболісти білозірської «Зорі» довели свою першість

-

Футболісти білозірської «Зорі» стали володарми Кубка Черкащини 2013 року. У фіналі вони переграли «Ураган» із Кривоносівки з рахунком 4:2. Це третій кубковий трофей «Зорі» за останні чотири сезони. Команда з Білозір’я також вигравала цей турнір у 2010 та 2012 роках.

Перемогу у фіналі для «Зорі» назвати легкою не можна. Команда, поступаючись у рахунку, лише у другій половині другого тайму схилила шальки терезів на свою користь.

Починалося все для «Зорі» добре. Білозірці швидко відкрили рахунок. Гопка заробив пенальті, який чітко реалізував Євген Гуд. «Зоря» і надалі тримала важелі гри у своїх руках, раз за разом проводячи небезпечні атаки. Однак наприкінці першого тайму протягом кількох хвилин «Ураган» забив двічі. Спочатку Юрій Дмитренко прицільно пробив у кут воріт Єрошова. А потім Дмитро Великодний скористався помилкою захисту «Зорі».

Після перерви футболістам із Золотоніщини довелося переважно оборонятися. Суперник одна за одною накочував хвилі атак на ворота Пальчика. «Ураган» зумів протриматися до середини другого тайму. В одному з епізодів після прострілу із флангу Дмитренко зрізав м’яч у власні ворота. Нічийний рахунок зберігався до 80-ої хвилини, після чого голи Тимофія Листопада та Євгена Трандафілова практично зняли питання про переможця кубкового двобою.

У підсумку – 4:2, і «Зоря» відстоює свій титул.

Таким чином «Зоря» здобула право представляти Черкащину в аматорському Кубку України, який стартує 14 серпня. Однак після завершення поєдинку голова обласної федерації футболу Володимир Фощій вручив футболістам «Зорі» головний приз – Кубок Черкащини. Гравці, тренери та керівники обох команд-фіналістів нагороджені медалями та грамотами федерації. А капітана «Зорі» Євгена Гуда визнали найкращим гравцем фінального матчу.