Телепрограма

 
 
 
Понеділок, 15.10
 
00:00    #Лекторій
00:35    Завтра – сьогодні
01:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
02:00    Студія OBOZREVATEL
03:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
04:00    Феєрія мандрів
04:30    Грані війни
05:00    Студія OBOZREVATEL
06:00    Теревеньки *
06:05    Мультфільми
06:20    Клуб LIFE
07:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
07:30    Повнота радості життя
08:05    Огляд світових новин 
09:00    Веселий ананас *
09:05    Теревеньки *
09:10    Мультфільми
10:20    Теревеньки *
11:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
12:00    У фокусі Європа
13:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
14:00    Теревеньки *
14:05    Мультфільми
15:25    Теревеньки *
15:55    Посередині
16:00    За філіжанкою кави *
17:00    Огляд світових новин
17:55    Shift. Життя в цифрі
18:05    Євроцензор *
19:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
19:45    За філіжанкою кави *
20:00    #САМОПОМІЧ країна
20:05    Shift. Життя в цифрі
21:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
21:45    Авторська програма з О.Марченком
22:40    Клуб LIFE
23:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
 
 
Вівторок, 16.10
 
00:00    BUSINESS LUNCH з Анастасією Рагімовою 
00:25    У фокусі Європа
01:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
02:00    Студія OBOZREVATEL
03:00   "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
04:00    Феєрія мандрів
04:30    BUSINESS LUNCH з Анастасією Рагімовою 
05:00    Студія OBOZREVATEL
06:00    Теревеньки *
06:05    Мультфільми
06:20    Клуб LIFE
07:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
07:30    Повнота радості життя
08:05    "Бурчук LIVE"
09:00    Веселий ананас *
09:05    Теревеньки *
09:10    Мультфільми
10:20    Теревеньки *
11:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
12:05    Глобал 3000
13:00   "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
14:00    Теревеньки *
14:05    Мультфільми
15:25    Теревеньки *
16:00    Євроцензор *
16:15    Shift. Життя в цифрі
17:00    "Бурчук LIVE"
17:55    Завтра – сьогодні
18:50    Економічні новини *
19:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
19:45    Євроцензор *
20:00    Європейський простір: пряма мова *
20:50    Економічні новини *
21:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
21:45    За філіжанкою кави *
22:00    #Часкласики
22:35   Євроцензор *
22:40    Клуб LIFE
22:50    Економічні новини *
23:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
 
Середа, 17.10 
 
00:00    The guest
00:25    Глобал 3000
00:50    Економічні новини *
01:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
02:00    Студія OBOZREVATEL
02:55    Економічні новини *
03:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
04:00    Феєрія мандрів
04:30    The guest
05:00    Студія OBOZREVATEL
06:00    Теревеньки *
06:05    Мультфільми
06:20    Клуб LIFE
06:50    Економічні новини *
07:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
07:30    Повнота радості життя
08:05    "Бурчук LIVE"
09:00    Веселий ананас *
09:05    Теревеньки *
09:10    Мультфільми
10:20    Теревеньки *
10:50    Економічні новини *
11:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
12:00    Євромакс
12:50    Економічні новини *
13:00   "ВІККА"-НОВИНИ *
14:00    Теревеньки *
14:05    Мультфільми
15:25    Теревеньки *
16:00    Завтра – сьогодні
17:00    "Бурчук LIVE"
17:55    У фокусі Європа
18:50    Економічні новини *
19:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
19:45    Д/ф "Вивчаючи питання про Бога"
20:55    Економічні новини *
21:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
21:45    Глобал 3000
22:15    #Лекторій
22:40    Клуб LIFE
22:50    Економічні новини *
23:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
 
Четвер, 18.10
 
00:00    BUSINESS LUNCH з Анастасією Рагімовою 
00:25    Євромакс
00:50    Економічні новини *
01:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
02:00   Студія OBOZREVATEL
02:50    Економічні новини *
03:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
04:00    Феєрія мандрів
04:30    BUSINESS LUNCH з Анастасією Рагімовою 
05:00    Студія OBOZREVATEL
06:00    Теревеньки *
06:05    Мультфільми
06:20    Клуб LIFE
06:50    Економічні новини *
07:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
07:30    Повнота радості життя
08:05    "Бурчук LIVE"
09:00    Веселий ананас *
09:05    Теревеньки *
09:10    Мультфільми
10:20    Теревеньки *
10:50    Економічні новини *
11:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
12:00    #Лекторій
12:50    Економічні новини *
13:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
14:00    Теревеньки *
14:05    Мультфільми
15:25    Теревеньки *
16:10    Авторська програма з О.Марченком
17:00    "Бурчук LIVE"
17:55    Євромакс
18:50    Економічні новини *
19:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
19:15    "ВІККА"-СПОРТ *
19:45    Європейський простір: пряма мова *
20:15    За філіжанкою кави *
20:50    Економічні новини *
21:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
21:15    "ВІККА"-СПОРТ *
21:45    Авторська програма з О.Марченком
22:40    Клуб LIFE
22:50    Економічні новини *
23:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
23:15    "ВІККА"-СПОРТ *
 
П’ятниця, 19.10
 
00:00    У БАШТІ з Орестом Сохаром
00:50    Економічні новини *
01:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
01:15  "ВІККА"-СПОРТ *
02:00    Студія OBOZREVATEL
02:50    Економічні новини *
03:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
03:15    "ВІККА"-СПОРТ *
04:00    Феєрія мандрів
04:30    У БАШТІ з Орестом Сохаром
05:00    #Лекторій
06:00    Теревеньки *
06:05    Мультфільми
06:20    Клуб LIFE
06:50    Економічні новини *
07:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
07:15    "ВІККА"-СПОРТ *
07:30    Повнота радості життя
08:05    "Бурчук LIVE"
09:00    Веселий ананас *
09:05    Теревеньки *
09:10    Мультфільми
10:20    Теревеньки *
10:50    Економічні новини *
11:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
11:15    "ВІККА"-СПОРТ *
12:00    Завтра – сьогодні
12:50    Економічні новини *
13:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
13:15    "ВІККА"-СПОРТ *
14:00    Теревеньки *
14:05    Мультфільми
15:25    Теревеньки *
16:00    Євромакс
17:00    Європейський простір: пряма мова *
17:55    Глобал 3000
18:50    Економічні новини *
19:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
19:45    За філіжанкою кави *
20:50    Економічні новини *
21:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
21:45    Shift. Життя в цифрі 
22:00    #Начиталашоу
22:40    Клуб LIFE
22:50    Економічні новини *
23:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
 
Субота, 20.10
 
00:00    BUSINESS LUNCH з Анастасією Рагімовою
00:25    Глобал 3000
00:50    Економічні новини *
01:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
02:00    Студія OBOZREVATEL
02:50    Економічні новини *
03:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
04:00    Феєрія мандрів
04:30    BUSINESS LUNCH з Анастасією Рагімовою
05:00    Студія OBOZREVATEL
06:00    Теревеньки *
06:05    Мультфільми 
06:20    Зміни свій світ
06:50    Економічні новини *
07:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
 08:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
 08:50     Посередині 
09:00    Огляд світових новин
10:00    Веселий ананас *
10:05    Теревеньки *
10:10    Класні уроки
10:50    Економічні новини *
11:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
12:00    Огляд світових новин
12:50    Економічні новини *
13:00    "ВІККА"-НОВИНИ *
14:00    Теревеньки *
14:05    Мультфільми
14:25    Веселий ананас *    
15:00    Огляд світових новин
16:00    Глобал 3000
16:45    За філіжанкою кави *
17:00    Європейський простір: пряма мова *
18:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
19:15    За філіжанкою кави *
20:00    Огляд світових новин
21:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
21:50    Авторська програма з О.Марченком
23:00    Огляд світових новин
 
 
Неділя, 21.10
 
00:00    У БАШТІ з Орестом Сохаром
01:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
02:00    Студія OBOZREVATEL
03:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
04:00    Феєрія мандрів
04:30    У БАШТІ з Орестом Сохаром
05:00    Студія OBOZREVATEL
06:00    Теревеньки *
06:05    Мультфільми 
06:20    Блага Вість з Ріком Реннером
 07:00    Огляд світових новин
 08:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
 08:50    Таємниці мого міста
09:00    М/ф "Суперкнига"
10:00    Веселий ананас *
10:05    Теревеньки *
10:10    Класні уроки
11:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
12:00    Огляд світових новин
13:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
14:00    Теревеньки *
14:05    Мультфільми
14:25    Веселий ананас *    
15:00    Огляд світових новин
16:00    У фокусі Європа 
16:45    Євроцензор *
17:00    Європейський простір: пряма мова *
18:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
18:30    Д/ф "Вивчаючи питання про Бога"
20:00    Огляд світових новин
21:00    "ВІККА"-ПІДСУМКИ *
22:00    У БАШТІ з Орестом Сохаром
23:00    Огляд світових новин

 

  • Facebook