«Черкащина шляхом реформ»: колегія у Каневі

 ...
       

Днями у Каневі відбулася колегія Міністерства культури України. Владці зібралися обговорити стратегію розвитку культури в державі на найближчі роки та підготовку до святкування важливих дат. Найбільше чиновники приділили увагу відзначенню двохсотого ювілею з дня народження Тараса Шевченка та 70-ти річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

 

Саме том, нещодавно, говорить Леонід Новохатько, було і створено «Ярмарок ідей».

При цьому він наголосив, що Міністерство до формування плану роботи на 2014 рік хоче залучити ініціативні громадські організації, фонди, провідні ЗМІ та незалежних культурологів.

Наостанок міністр культури дав доручення вирішити ці питання вже найближчим часом. Бо, за його словами, необхідно ретельніше підходити до підбору кадрів.

Під час виїзної колегії, її учасники прийняли рішення узгоджувати взаємодію регіональних культурних закладів із Міністерством, і найближчим часом розробити послідовний план дій щодо розвитку галузі.

Потому заступник міністра культури України Віктор Балюрко розповів про проект плану роботи міністерства культури України на 2014 рік.

Користуючись нагодою, Віктор Балюрко, відзвітував і про зроблене.

Наостанок Віктор Балюрко запевнив, аби гідно вшанувати пам'ять Тараса Шевченка необхідно докласти чимало зусиль.

Під час розширеного засідання колегії Міністерства культури України голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб наголосив на тому, що Черкащина багата не лише історичним минулим, а й важливими подіями сьогодні. Тому нині губернатор усвідомлює всю відповідальність за достойну підготовку до відзначення ювілею генія українства.

Керівник Черкащини розповів учасникам колегії, що відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича в області проводять низку відновлювальних та будівельно-реставраційних робіт.

Віднедавна на Черкащині стартували ще й мистецькі заходи: всеукраїнські та міжнародні конкурси, фестивалі, форуми та шевченківські читання.

У ході свого виступу Сергій Тулуб також висловив пропозиції щодо необхідності узгодження календарного плану проведення заходів та наголосив на важливості фінансової підтримки з боку держави.

Не менш важливою датою для Черкащини є відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників. За словами Сергія Тулуба, в області вже активно розпочали цю дату відзначати.

Під час обговорення питання щодо підготовки до 70-річчя визволення держави від німецько-фашистських загарбників перший заступник голови Ради Організації ветеранів України Микола Буряков від імені ветеранів подякував за належну увагу до організації відзначення цієї дати.

Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко запевнив присутніх у тому, що на своєму рівні має намір докласти максимум зусиль, аби Черкащина гідно відзначила 200-річний ювілей з дня народження Великого Кобзаря.

  • Facebook
>