Обласний центр: перспективи і розвиток

 ...

          

Дата виходу

Час виходу

субота

18:30

вівторок (повтор)

20:10

6 грудня військовослужбовці відзначили 20 річницю Збройних Сил України. Вже зранку в кожному місті відбулися урочистості. В столиці та кількох великих містах відзначили свято 20 - ма залпами – феєрверками. На Черкащині в річницю Збройних Сил України відбувся святковий парад на території Оршанецького навчального центру. Керівники області приїхали вітати військових з їх святом.

Губернатор Сергій Тулуб вітаючи військовослужбовців із святом, наголосив, що українська армія продовжує втілювати славні традиції козацтва. Військові мають пам’ятати про ратний подвиг дідів, які мужньо боронили кордони держави в часи Великої Вітчизняної війни.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Це величне свято для нашого народу. У це величне свято ми вшановуємо насамперед ветеранів і низько схиляємо голови за їх ратний подвиг і перемогу. Вічна слава й вічна пам’ять тим, хто назавжди залишився на бранних полях і тим, кого сьогодні вже немає серед нас, але їхню справу – захищати Вітчизну та зміцнювати її боєздатність – продовжують онуки й правнуки воїнів».

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб висловив сподівання, що українські хлопці будуть гідно та мужньо виконувати свої солдатські обов’язки. Адже ще у школі виховують покоління справжніх патріотів і захисників.

Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Я переконаний, що присутні тут призери військово – патріотичної гри «Сокол» Джура», будуть надійно берегти кордони України».
Сергій Тулуб нагородив призерів обласного конкурсу-змагання «Сокіл (Джура)».
Дитячо – юнацька військово- спортивна гра Українського козацтва «Сокіл Джура» проходила в усіх областях України. З квітня по жовтень  2011 року школярі старших класів змагалися у військовій справі.
Найкращі знання з основ медичної підготовки й вітчизняної історії показали представники Тернівської сотні. До того ж, вони мали найкращі результати  з фізичної підготовки. Губернатор подякував за роботу на вручив іменний годинник полковнику Ігорю Момоту, який керує Навчальним центром підготовки молодших спеціалістів.
По тому на плацу свої вміння показали курсанти Оршанецького навчального центру. Курсанти, що провчилися лише 1,5 місяця, на чолі зі старшим викладачем циклу підготовки мобільних підрозділів майором Олексієм Зоріним, продемонстрували різні тактики самозахисту, прийоми затримання й арешту, елементи самозахисту.
Найбільш ефектним був показовий виступ затримання правопорушників на легковому автомобілі.
В Оршанецькому Навчальному центрі нині навчається 600 курсантів. За роки функціонування заклад став добре відомим в усій державі. Більше 70 тисяч молодших спеціалістів закінчили навчальну установу, отримавши знання і вміння, щоб надійно охороняти кордони держави. Адже в навчальному центрі існує та постійно вдосконалюється навчально-матеріальна база. Для озброєння необхідними знаннями, воїни мають у своєму розпорядженні навчальні класи та лабораторії, є спортивне містечко з стандартним стадіоном, де розташоване футбольне поле, все необхідне для заняття легкою атлетикою, спортмайданчик зі штучним покриттям. Обладнане за всіма правилами і містечко тактики прикордонної служби. Функціонує сучасний автопарк. На польовому навчальному центрі частини є прикордонна застава, автодром та військове стрільбище.
Парадний батальйон з числа курсантів Навчального центру неодноразово брав участь у військових парадах у Києві, які були присвячені святкуванню річниць Незалежності України та 60-річниці визволення України від фашистських загарбників.
Неодноразово військовослужбовці загону приймали участь у прикордонних операціях по боротьбі з незаконною міграцією та контрабандною діяльністю, зокрема – «Стежка», «Кордон» та інших.
Сергій Перепелиця, підполковник: «Сьогодні для нас велике свято і я хочу всіх привітати та побажати бути сміливими здоровими і відважними солдатами».
Сьогодні Оршанецький навчальний центр завдяки наполегливій праці всього персоналу успішно виконує головне завдання свого призначення – підготовку молодших спеціалістів для підрозділів охорони кордону.

  • Facebook