«Черкащина шляхом реформ»: зустріч з губернатором

 ...
       

Нещодавно Сергій Тулуб зустрівся із журналістами. Обговорювали питання, які найбільше турбують громадськість. Чи не найбільше журналістів цікавила думка губернатора стосовно мера Канева Віктора Ніколенка. Днями він пішов у відставку. За це на позачерговій сесії міськради проголосувало 35 депутатів. Раніше низка ЗМІ писала про те, що обласна влада прагнула відправити у відставку Віктора Ніколенка. Нібито через те, що міський голова Канева не забезпечив перемогу провладного кандидата на виборах у жовтні. Натомість Сергій Тулуб всі звинувачення назвав повною нісенітницею.

Від канівського мера до канівських доріг. Ремонт автошляхів цікавив медійників не менше. За словами Сергія Тулуба, питання ремонту доріг завжди було одним із пріоритетних у роботі обласної влади. Ще більшої актуальності воно набуває напередодні двохсотого ювілею Тараса Шевченка.

Під час зустрічі з журналістами говорили і про заборгованість заробітної плати освітянам в Каневі та Умані. Розказав Сергій Тулуб і про досягнення в цій галузі.

Серед досягнень 2013 – і високі врожаї аграріїв.

Ще одне питання, яке найбільше турбує громадськість – це боротьба зі злочинністю. За словами Сергія Тулуба, злочинів на Черкащині поменшало.

Чи не найбільше хвилювало журналістів трагедія в Лисянці. Там днями вбили молодого хлопця. Губернатор Сергій Тулуб зазначив, що наразі з'ясовують всі деталі інциденту.

Під час зустрічі з журналістами Сергій Тулуб оцінив роботу нової влади у Черкасах, яка у місті пропрацювала вже майже півроку.

Говорили і про кадрові призначення. Днями заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Анатолій Івашкевич представив нового начальника Головного управління Держземагентства у Черкаській області Петра Гамана. Однак громадськість неоднозначно сприйняла таке новопризначення.

Такої ж думки Сергій Тулуб і про новопризначеного голову Чорнобаївської Райдержадміністрації Василя Корнієнка, який нещодавно почав працювати в новому амплуа.

Напередодні професійного дня вчителів увагою Сергія Тулуба були обділені не лише педагоги, а й учениця 3-го класу 17-ої школи. Софії Аксентьєвій всього вісім, а вона вже підкорює мистецькі вершини. Дівчина брала участь у багатьох мистецьких конкурсах, її полотна побували навіть за кордоном. А нещодавно представила свою першу персональну виставку. Юна художниця малює тварин, яких сама вигадує. Така творчість настільки вразила Сергія Тулуба, що він вирішив під час урочистостей до дня вчителя відзначити талант юної дівчинки. Він вручив їй сертифікат на суму 5 тисяч гривень. До речі, премію цю обласний владець отримав на нещодавній сесії обласної ради разом з орденом «За заслуги перед Черкащиною». На запитання журналістів чи був цей вчинок обдуманим, Сергій Тулуб відповів рішуче.

Під час зустрічі з журналістами губернатор спростував чутки про те, що балотуватиметься у народні депутати.

Поцікавилися журналісти і про долю унікальної знахідкою на Тальнівщині. Там археологи розкопали найстаріші на території України гончарні печі.

Одразу після зустрічі з Сергієм Тулубом, на журналістів чекала прес-конференція його заступника. Михайло Коваленко характеризував опалювальний сезон в області. За його словами, Черкаси – одне з небагатьох міст України, де стовідсотково розпочали опалювальний сезон.

  • Facebook
>