Черкащина: шляхом реформ. Підсумки за 1 квартал 2012 року

 ...
       

У «десятці». Днями голова облдержадміністрації Сергій Тулуб підбив підсумки своєї роботи за перший квартал 2012-го. За соціально-економічним показниками Черкащина на 9 місці серед регіонів.

Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: Підводились підсумки по різних показниках. Наприклад, за таким показником, як економічний розвиток — Черкащина посіла перше місце за 1-й квартал. По державним фінансам —3-те місце, по захисту прав дитини — 4 місце.

Проте гарних результатів досягли не скрізь, говорить Сергій Тулуб.

Приміром, за показником розвитку споживчого ринку Черкащина 24-а, за розвитком ринку праці – 22-а.

Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: В цілому, я хочу сказати, що область завершила з дещо нижчими показниками, ніж ми планували. Ми планували більше, якщо чесно казати. Справа в тому, що ми дещо завищили планку.

Губернатор озвучує головні напрацювання за три місяці. Серед позитивних змін — розвиток промисловості та збільшення обсягів реалізованої продукції.

Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: Обсяги реалізованої продукції перевищили 7,5 мільярдів гривень. А це на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зведений бюджет поповнився на більш, ніж 1,5 млрд. грн.. Серед інших позитивних показників і зростання доходів громадян, і збільшення кількості працевлаштованих. На успішний соціально-економічний розвиток регіону Сергій Тулуб сподівається і надалі.

  • Facebook