«Черкащина шляхом реформ». День вчителя

 ...
       

Вчителі Черкащини цими вихідними приймали вітання у своє професійне свято. Теплі слова подяки за натхненну працю лунали з вуст учнів та їхніх батьків. Приєднався до них і очільник Черкащини Сергій Тулуб. На його думку, професія вчителя – одна з найважливіших.

 

Завітали на захід і заступники голови облдержадміністрації, заступник голови обласної ради Василь Касян, члени колегії облдержадміністрації, представники педагогічних колективів Черкащини та небайдужі містяни. Губернатор Сергій Тулуб запевнив, на Черкащині працюють найкращі педагоги – творчі та талановиті. Вони своїми досягненнями прославилися не лише в Україні, а й за її межами.

Освітня галузь для влади завжди у пріоритеті. Розповідаючи про плани керівництва області щодо розвитку освітньої галузі регіону, Сергій Тулуб зазначив, що показники розвитку освіти на Черкащині в порівнянні з всеукраїнськими мають позитивну динаміку і є взірцем для інших областей України.

Сергій Тулуб пообіцяв і надалі розвивати освітню галузь.

В урочистій атмосфері обласний владець відзначив найкращих. За багаторічну сумлінну працю та виховання підростаючого покоління почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради отримали кращі працівники освіти Черкащини. Цьогоріч ними стали: Наталія Бабій, Василь Козюра, Лідія Кобернік, Микола Степовий, Галина Тимошенко, Алла Азізова, Сергій Матерацький та Олег Тішков.

А Віталій Криворучко, Леся Баранова та Ольга Михальчук отримали щорічну обласну премію імені Олександра Захаренка.

Плоди вчительської праці видно вже зараз. Учениця 3-го класу Черкаської школи № 17 Софія Аксентьєва вразила своїм талантом. Їй всього 8, а вона вже підкорює мистецькі вершини. Не за роками обдарована Софія вже брала участь у багатьох мистецьких конкурсах, її полотна побували навіть за кордоном. А нещодавно помилуватися її оригінальними роботами мали змогу і черкащани. Вона представляла свою першу персональну виставку. Юна художниця малює тварин, яких сама вигадує. Її роботи порівнюють із творами Марії Приймаченко. Але малеча каже, що і в очі робіт знаної художниці не бачила. Нині обдарована дівчинка отримала від Сергія Тулуба сертифікат на суму 5 тисяч гривень. До речі, премію цю обласний владець отримав на нещодавній сесії обласної ради разом з орденом «За заслуги перед Черкащиною». Незважаючи на юний вік, вихованка дитячо-юнацького клубу «Ровесник» має багато мрій, планів і сподівань.

Потому вихованці Центру дитячої та юнацької творчості подарували кращі свої номери тим, хто дарує крила у доросле життя.

Потому вітальну естафету перехопили справжні козаки із Чигиринщини.

Завершилися урочистості яскравими виступами кращих співочих колективів області.

  • Facebook
>