Черкащина: шляхом реформ. Підтримка спорту

 ...
        

Днями голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб зустрівся із вісьмома спортсменами з Черкащини, що представлятимуть Україну цього року на Олімпійських та Паралімпійських іграх у Лондоні. Серед них майстри спорту міжнародного класу з кульової стрільби Сергій Куліш та Дар’я Шаріпова, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Юлія Олішевська, майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби, учасник 14-их Параолімпійських Ігор Василь Ковальчук. Ці люди, запевнив очільник регіону, є гордістю Черкащини.

Сергій Борисович зауважив, що з власного досвіду знає, на скільки це водночас: і висока честь, і велика відповідальність, - представляти країну.

Вперше за всю історію регіону така кількість спортсменів презентуватиме Черкащину на світовій арені Олімпійських ігор.

Під час зустрічі, посадовці й олімпійці говорили також про загальний стан підтримки спорту в регіоні, планували подальші кроки у напрямку зміцнення матеріальної бази спортсменів.

Заслужений тренер України з кульової стрільби Віктор Нагній наголосив, що увага до спортсменів справді дуже необхідна, адже для того, аби підготувати олімпійця, гроші варто вкладати мінімум за 2 роки до його «становлення».

Спілкуючись зі спортсменами голова облдержадміністрації поцікавився настроєм присутніх та сказав, що відчуває велику гордість за Черкащину, представники якої незабаром боротимуться за Олімпійське золото. Аби у спортсменів з’явився додатковий стимул – тому, хто здобуде перемогу на Олімпійських іграх у Лондоні, губернатор пообіцяв коштовну винагороду.

Натомість, напередодні ігор, спортсменам та їхнім тренерам, очільник області разом із головою відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Валерієм Черняком, передав цінні подарунки та грошові винагороди.

Зустріч із керівництвом області підняла дух спортсменам. Тепер настрій у них, без винятку, бойовий, а прогнози – оптимістичні.

На завершення, Сергій Тулуб побажав успіху спортсменам й сказав, що не сумнівається у їхній перемозі, адже за ними стоїть уся Черкащина.

  • Facebook