Обласний центр: перспективи і розвиток

 ...

          

Дата виходу

Час виходу

субота

18:30

вівторок (повтор)

20:10

Цей рік був багатим на події та результативним щодо впровадження багатьох програм. Обласній владі вдалося зробити чимало задля покращення життя простих черкащан. Про всі надбання та здобутки губернатор Черкащини Сергій Тулуб розповів на підсумковій прес-конференції. На початку засідання голова ОДА виступив із підсумковою промовою. Аналізуючи соціально-економічний стан регіону, губернатор відзначив, що за всіма показниками, є позитивні зрушення. Потому журналісти ставили традиційні та провокативні запитання очільнику області.

Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Я довго не думаю про негаразди. Подивіться, які у нас врожаї 58, 4 ц з га. Які врожаї кукурудзи. Рекорди в Європі. Цукровий буряк 700 ц з га. А розчарування були і вони пов’язані з тим, що ми могли б зробити більше, якби не начальники управлінь та однодумці виконали всі доручення».
- Програма В. Ф. Януковича « Почути кожного»  Що зробили в регіоні, щоб справді почути кожного?

Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Для того, щоб покращити життя людей потрібні системні зрушення Потрібні зміни в Податковому Кодексі, Земельному Кодексі. Потрібні пенсійні реформи. Навколо земельних питання – корупція. Подивіться, хто має ресторан, той в минулому – займався земельними питаннями. Нам потрібні реформи і системні підходи».
- В країні впроваджують непопулярні реформи. Чи не бояться втратити виборця?
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА:
«Ні, на Черкащині живуть мудрі люди і вони знають, хто що робить сьогодні ми можемо показати конкретні об’єкти, які зробили. Ті що водять хороводи, хай покажуть, що зробили».
- Яка ситуація навколо аеропорту. Чи працюватиме диспетчерський пункт.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА:
«Перебуваючи в Ізраїлі  президент України В, Янукович вів переговори про співпрацю з іноземною компанією та відновлення роботи аеропортів у Черкасах та Умані».
- Літературна спільнота вирішила премію ім. В. Симоненка дати премію Л. Даценку. Чи вважаєте ви що вдале рішення і чи будете вручати премію людині, яка найбільше вас ненавидить?
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА:
«Якщо комісія так вирішила не буду заперечити. Але мені особисто не сподобалась поезія і своїм дітям не дав би читати. Я ще не підписував розпорядження. Слава Богу, що на Черкащині така бездієва опозиція. Я підпишу розпорядження і вручу Даценку премію».
- Ви часто міняєте кадри. Не думаєте, що скоро на Черкащині не буде кваліфікованих кадрів?
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА:
«Я хочу сказати, що це питання життєве. За рік від нас пішло 57 людей. З різних причин. Хтось помер, хтось не справився з завданнями. Ви знаєте, людина бігає, а він виявляється інвалід. Я не можу тримати. Міняв і буду міняти».
- Деякі видання написали, що за всіма показниками Черкащина на 22 місці. Це що помилка?
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА:
«Ці цифри – це метушня. Головне, коли люди говорять спасибі, як на Звенигородщині підійшла жінка і подякувала за дитячу обласну лікарню. Там лікувались її внучки. А за президентськими підсумками наш регіон на 15 місці».
-  Як ви боретеся з корупцією?
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА:
«Потрібні реформи судової системи».
Скаржаться вкладники кредитної спілки «Фортеця»: «Що робиться в цьому напрямку?»
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА:
«Нещодавно розбирали з правоохоронними органами спілку «Добрі Гроші» Зараз шукають Кудактіна. Нажаль, таких наростей багато. Є проблема. Зловмисників каратимуть за законом».
- Скоро Євро 2012. Що відбуватиметься на Черкащині?
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА:
«Ми живемо в Україні і будемо причетні до того, що відбувається подія загальноукраїнського значення, Канівська земля прийматиме туристів. Включено маршрут. Нам треба розвивати спорт і можна, як обіцяв мер Одарич, відкрити льодовий палац та створити хокейну команду».
Наостанок Сергій Тулуб розповів, як зустрічатиме Новий рік і зачитав привітання сільської дівчинки. Вона дякувала очільнику за те, що він допоміг здійснити її мрії.

  • Facebook