Обласний центр: перспективи і розвиток

 ...

          

Дата виходу

Час виходу

субота

18:30

вівторок (повтор)

20:10

У золотоніському будинку культури сьогодні людно. Тут триває загальнообласна конференція. На ній розглядають чи не найболючішу тему сьогодення — тваринництво. Актуальне питання прийшли обговорити заступники голів райдержадміністрацій із питань АПК, керівники та спеціалісти переробних підприємств, фермерських господарств, голови сільських і селищних рад, а також спеціалісти структурних підрозділів облдержадміністрації. Керує заходом очільник області Сергій Тулуб. Конференція тільки почалася, а з вуст учасників уже почали лунати невтішні факти.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Сьогодні тваринницька галузь переживає період спаду. На 1 жовтня усіма категоріями господарств допущенне зменшення поголів’я худоби та птиці, порівняно з відповідним періодом минулого року».
Ці показники хоча й невтішні, але ж не найгірші на всеукраїнському рівні. Черкащина все ж поки що залишається в лідерах за тваринництвом.

Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «На Черкащині виробляють (із розрахунку на одного жителя) 157 кілограмів м’яса худоби та птиці в забійній вазі (це 1 місце), 374 кілограми молока (це 10 місце) і 576 яєць (це 1 місце)».

Разом із тим природні й економічні можливості галузі використовують не в повному обсязі. Тваринництво зменшує темпи розвитку. Така картина насторожує чиновників. Можновладці бідкаються: регіон втрачає свої передові позиції.
Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «У 1999 році сільгосппідприємствами області реалізація на забій великої рогатої худоби складала 139 тисяч тонн, свиней – майже 63 тисячі тонн у живій вазі. Це у 7,5 і 2,7 разу більше, ніж вироблено у 2010 році».
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Невже не можемо організувати роботу в цьому напрямі. Сьогодні нам, як ніколи, потрібно повернутися до тих великих обсягів, які давала Черкащина великій країні в галузі тваринництва».
Нині в багатьох районах області спостерігається зменшення поголів’я свійських тварин і птиці.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Шість районів області: Городищенський, Драбівський, Золотоніський, Катеринопільський, Лисянський, Черкаський зменшують реалізацію на забій худоби та птиці, зокрема два райони – Чигиринський і Шполянський – зменшують реалізацію поголів’я свиней».
Не найкращі показники і в молочному скотарстві. Так, за 9 місяців поточного року, через скорочення поголів’я корів, зменшились надої молока. В деяких районах області показник продуктивності корів, як рівняти до середньообласного, впав більш аніж на 20 %.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Якщо в середньому по області надій молока склав 3699 кг (це на 50 кг менше, ніж торік), то в господарствах Кам’янського, Монастирищенського, Тальнівського, Уманського, Чигиринського районів надій становить менше 3 тисяч кілограм на корову».
Рятувати галузь тваринництва від занепаду чиновники почали ще минулого року. На сесії облради ухвалили відразу дві програми: про розвиток свинарства та молочного скотарства. Планово виконання цих програм вплине на темпи розвитку тваринництва. Утім показники галузі так суттєво й не покращилися.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «На 1 жовтня поголів’я корів у наших підприємствах повинно становити майже 48 тисяч голів. Натомість маємо 45,9 тисячі – на 2 тисячі менше, ніж за програмою. У Звенигородському, Чигиринському, Чорнобаївському, Смілянському районах лише досягли планових показників, у всіх інших – повний провал».
Не виконують у повному обсязі і програма свинарства. До запланованої кількості поголів’я не вистачає 9 тисяч. Гальмують виконання завдань Драбівський, Звенигородський, Кам’янський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Монастирищенський, Смілянський, Уманський, Христинівський і Чорнобаївський райони. Перейняти досвід кращого ведення свинарства, каже губернатор, слід в інших регіонів.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Ми нещодавно були в Донецькій області з делегацією. Там побачили, як там займаються свинарством. Ми побачили сучасне технологічне обладнання, обсяги величезні. Кожної години на забій іде 120 голів свиней».
Сьогодні приріст виробництва в галузі тваринництва суттєво зменшився. Хоча держава ставить завдання щороку збільшувати його на 6-8 %.
Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «Порівняно з приростом виробництва за 2010 – 22,7%. У поточному році приріст лише 1,5 %. Тобто темпи приросту виробництва зменшились на 21%. Однією з причин зменшення приросту валової продукції є вихід ЗАТ «Миронівська птахофабрика» (що в Канівському районі) на проектну потужність. Унаслідок цього приріст виробництва м'ясо-птиці за 9 місяців 2011 року склав менше 3,6%, тоді як у 2010 цей показник був більше 45%».
Не нарощують і темпи виробництва яловичини. Хоча в раціоні кожної людини цього виду м’яса має бути не менше 50 %. Основні причини недовиробництва — скорочення поголів’я великої рогатої худоби та інтенсивна реалізація в галузі птахівництва.
Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «Щорічно на сільгосппідприємствах області отримуємо 48 тисяч голів телят. У той час у середньому реалізуємо на забій 2 тисячі. 20 тисяч бичків ідуть на забій у некондиції. Треба відгодовувати до 400 кілограмів. Це дасть змогу збільшити виробництво яловичини в області на третину».
Для цього, кажуть фахівці, треба створювати спеціалізовані підприємства з відгодівлі великої рогатої худоби. Приміром, так, як це роблять у країнах Європи. Більше 60% яловичини там отримують від вирощування тварин спеціальних м’ясних порід і збільшення кількості молочної худоби.
Значно стримує виробництво яловичини і її збитковість.
Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «По Україні  рівень збитковості складає 38%».
Аби відновити втрачені позиції Черкащини в галузі тваринництва, сільгосппідприємства області весь час вдосконалюють свою роботу. Адже напрямків для вдосконалення ще чимало.
Покращити показники галузі тваринництва допоможуть, передусім, сучасні технології та методи господарювання на сільгосппідприємствах.
Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «Умови ринкової економіки сьогодні вимагають постійно працювати на зменшення собівартості продукції та збільшення її якості».
Наприклад, відродити свинарство в області, кажуть чиновники, можна за рахунок сучасної генетики. Вирощування свиней української селекції невигідне для фермерів. Сьогодні ставку слід робити на м’ясні породи.
Василь Корнієнко, заступник голови Черкаської ОДА: «При покупці свиней української селекції м’ясопереробні підприємства недоотримають 10 кілограмів у загальній вазі, а це майже 259 гривень на 1 голову. В ринкових умовах нам слід мислити по-новому. Застосовувати слід сучасну генетику та технології виробництва, тоді будуть прибутки».
Значної уваги з боку держави сьогодні потребують селянські господарства. У них натепер утримується: майже 40% великої рогатої худоби, 50% голів свиней і 17% голів птиці. У цій категорії виробляють 11% м’яса худоби та птиці, 55% молока та 30% яєць від загальних обласних обсягів. Селяни повинні отримувати прибуток від ведення господарства, вважають керівники області.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Нещодавно мені довелося побувати в селянському господарстві Кам’янського району, с. Михайлівка. Там люди казали, що їм зараз потрібно. Насправді не так і багато: допомога від влади, щоб за нормальною ціною можна було здавати молоко та щоб можна було тримати більше голів».
Навести лад у справі «молочній» допоможуть молочарські кооперативи, переконаний губернатор. Адже аграрії припинили здавати молоко через низьку ціну та вже подумують, як позбутись своїх рогатих годувальниць.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Створити молочні кооперативи, розібратись із кожним виробником молока: за якою ціною він закуповує молоко в населення».
Робота молочних кооперативів, каже Сергій Тулуб, буде ефективною, тим більше, що значна кількість людей на селі до об’єднання сьогодні готова.
Тож учасники зібрання дійшли висновку, що завдяки грамотній політиці в сільськогосподарській галузі та підтримці села з боку влади, Черкащині невдовзі вдасться повернути собі історичну славу всеукраїнської годувальниці.

  • Facebook