«Черкащина шляхом реформ». Свято першого дзвоника

 ...
      

Пишні банти, білі сорочки та море квітів. Свято Першого дзвоника прийшло до спеціалізованої школи у селі Степанці.

На урочистій лінійці головними дійовими особами стало 17 першокласників.

Привітати із Днем знань школярів та вчителів приїхав голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.

Свято першого дзвоника традиційно почили з гімну України та покладання квітів.

Під час урочистостей від очільника області Степaнецька школа отримала новий телевізор, а кожен учень першого класу - книжку «Кобзарик. За сонцем хмаронька пливе».

Першокласники та випускники на святі вітали одне одного віршами.

Після урочистої частини пролунав перший дзвоник: він покликав дітей на уроки, символізуючи початок нового навчального року.

Першокласників Степанецької школи на їхній перший у житті урок, присвячений 200-річчу з дня народження Т. Шевченка, відвів Сергій Тулуб.

Водночас очільник області наголосив, що сьогодні усі школи Черкащини готові до початку навчального року. У новому, 2013-2014, навчальному році за парти сядуть понад 11 тисяч дітей.

 

На Черкащині одним державним вишем стало більше. Замість Канівського училища культури та мистецтва, тут тепер гуманітарний інститут. На урочисте відкриття до Канева приїхали й очільники області. Вони ж і перерізали символічну стрічку.

Новий навчальний заклад створено на виконання Указу Президента України у межах підготовки та відзначення 200-річного ювілею від дня народження Тараса Шевченка.

У стінах новоствореного вишу навчатимуться 106 студентів. Опановуватимуть музичне й образотворче мистецтво, а ще – пізнаватимуть закони хореографії. На святі студенти не приховують емоцій. Зізнаються: на навчання надихають не лише фахові викладачі, а й особлива енергетика канівського вишу.

Прикметно, що у майбутньому випускники матимуть змогу продовжувати навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та «магістр».

Цінні настанови першокурсникам давало не лише керівництво області, а й випускники вишу.

Вітали першокурсників і святковим концертом.

Голова облдержадміністрації разом із ректором університету та магістрантами символічно передали першокурсникам ключ від знань та студентський квиток.

Керівництво інституту переконує: створення в Каневі вишу стане потужним поштовхом до розвитку сучасної науково-освітньої та культурно-мистецької інфраструктури. А ще – зберігатиме духовну та культурну спадщину Шевченківського краю.

  • Facebook
>