Обласний центр: перспективи і розвиток

 ...

          

Дата виходу

Час виходу

субота

18:30

вівторок (повтор)

20:10

У Будинку вчителя збираються телевізійники, радійники та зв’язківці. Вони йдуть на урочистості з нагоди професійного свята. Тут сьогодні їх вітатимуть обласні чиновники. У залі – представники професій не лише з міста. На святкування приїхали працівники сфери комунікації також із районів. Колеги спілкуються між собою та обмінюються вітаннями. Кожен із них розуміє: його професія відповідальна та надзвичайно важлива.

Галина Діхтяр, редактор «Голосу Городищини»: «Люди телефонують до нас, вітають нас, дякують нам за нашу працю. Про те, що відбувається в країні, можна дізнатися по центральних каналах. Але важливо знати, що відбувається в конкретному районі чи селищі. Адже воно живе своїм невеликим життям у своїй державі. Спілкуючись із слухачами, ми розуміємо, що дротове радіо сьогодні дуже потрібно. Бо сьогодні навіть не кожен може дозволити собі купити газету. Тож, хотілося б, щоб звернули увагу на проблеми в радіомовленні та спробували їх вирішити».

Сергій Томіленко, голова Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України: «Професія журналіста не ідеальна. Інколи аудиторія об’єктивно ображається на не зовсім досконалі репортажі чи статті. Але треба розуміти, що редакційна робота — це «конвеєр». Треба завжди швидко, оперативно постачати новини. Тим, хто обрав для себе професію журналіста, складно, адже це – постійний виклик. Журналіст повинен «горіти, але не перегорати». Хто готовий прийняти цей ритм, той живе та насолоджується все життя».
Для працівників радіо, телебачення та зв’язку сьогодні підготували змістовну програму. У ролі модератора – Тетяна Очеретяна, керівник управління інформаційної політики та зв’язків зі ЗМІ облдержадміністрації. На початок до слова припрошує голову облради Валерія Черняка та заступника губернатора Юрія Тимошенка.
Валерій Черняк, голова Черкаської обласної ради: «Радіо, телебачення та зв’язок сьогодні широко ввійшло в наше життя».
Юрій Тимошенко, заступник голови Черкаської ОДА: «Кожен із вас робить вклад у розбудову нової Черкащини. Реформи Президента втілюються за допомогою вас».
Вітає телевізійників, радійників і зв’язківців і представник Нацради із питань телебачення та радіомовлення в Черкаській області. 
Олексій Чернишов, представник Нацради з питань телебачення та радіомовлення в Черкаській області:  «Я хотів би привітати тих працівників, які перебувають поза кадром, тих, кого не видно. Низький вам уклін і подяка».
Зі сцени промовці пригадували тих, хто стояв у витоків радіо, телебачення та зв’язку. Говорили про проблеми, досягнення та перспективи. 
Григорій Загоруй, директор Черкаської філії концерну «РРТ»: «На сьогодні практично на всій території України розгорнута мережа цифрового телебачення. Глядачі будуть дивитися 32 програми, з них 10 – у високій якості. Переваги будуть як для міських телеглядачів, так і для сільських».
Олександр Войцехівський, міський голова м. Золотоноша: «Сьогодні телебачення, радіо та зв’язок створюють фон нашого життя. Хочу схилити перед вами голову, адже за допомогою вас ми чуємо та бачимо. За все вам дякуємо».
Для винуватців свята не лише слова вітання, але й концертна програма.
За професійну майстерність, сумлінну працю та досягнення у професії медійникам обласні чиновники вручили подяки, відзнаки та грамоти. Відзначила найкращих і Національна спілка журналістів України. Нагороди від секретаріату вручав голова обласної організації Сергій Томіленко. Серед кращих — колективи телерадіокомпаній Звенигородки, Сміли, Жашкова. Дістали нагороди також творчі колективи з обласної державної телерадіокомпанії «Рось», Експертного клубу «CherkassyNews.TV» і ТРК «ВІККА». Не лишився без нагороди і сам Сергій Томіленко.
Цього дня не лише владці вітали працівників телебачення, радіо та зв’язку. Свої привітання дарували їм і містяни.

  • Facebook