Черкащина: шляхом реформ. Чорнобаївщина

 ...
       

На Черкащині активно реалізовують соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича. Про хід цієї роботи посадовцям та журналістам звітував заступник голови Черкаської обласної адміністрації Олексій Головко. За приклад взяв свою малу батьківщину – Чорнобаївщину.

 

Духовну та історичну спадщину на Чорнобаївщині дбайливо бережуть. Але дбають і про сьогодення. Район із року в рік впевнено тримає провідні позиції в області з виробництва сільськогосподарської продукції. Велику увагу тут приділяють розвитку освіти, культури, охорони здоров’я тощо. Чорнобаївщина стала прикладом для інших районів у сфері побудови соціальної відповідальності та налагодженої тісної співпраці між органами місцевого самоврядування та місцевими сільгосппідприємствами.

На поліпшення життя селян спрямовані обласна програма «Будуємо нову Черкащину» та відповідна районна. Серед іншого велику увагу посадовці приділяють газифікації, укладанню доріг та освітленню вулиць.

Чорнобаївщина також є лідером у напрямку соціального захисту. Про це розповів присутній на заході начальник Головного управління праці і соціального захисту населення ОДА Михайло Скляров.

Про реалізацію програми Президента Віктора Януковича «Україна для людей» на місцевому рівні присутнім звітував перший заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Олександр Тарасенко. Її виконання дозволяє успішно працювати державним та приватним підприємствам на території району.

За останні два роки на Чорнобаївщині створено з півтори тисячі робочих місць. При цьому середня зарплата у районі становить 2 тисячі 15 гривень. Заборгованість із виплати заробітної плати на сьогодні відсутня, стверджує Олександр Тарасенко.

Чорнобаївщина – приклад іншим регіонам області в плані розвитку та підтримки гуманітарної сфери. Це стосується медицини, спорту та освіти.

Сьогодні Чорнобаївщина – успішний та процвітаючий край. Але, констатують посадовці, певні проблеми все ж є. Основними з них є брак інвестиційних програм, зайнятість населення та ремонт сільських доріг. Та крок за кроком владці спрямовують свої зусилля на підвищення економічного потенціалу району та покращення добробуту кожного жителя.

  • Facebook