Знайомство із сусідами

 ...
Знайомство із сусідами

Днями познайомився із "сусідами" нашої спортивної арени, яку плануємо зводити в Південно-Західному районі. Поряд із майбутнім будівництвом розташований будинок, де проживають люди з обмеженими можливостями. Цей будинок розташований в Черкасах за адресою вул. Олени Теліги, 15. Будували понад 10 років. Нині там проживає понад 70 родин.

За цим будинком плануємо звести концертно-спортивну арену на 3 тис. місць. Тому, як добропорядні сусіди, пішли знайомитися до тих, хто "живе через паркан".

Мешканцям будинку вдалося зберегти реабілітаційний центр на першому поверсі, вони займаються в своїй театральній студії; люди тут творчі, спортивні і сповнені енергії й надалі творити.

БК "Черкаські Мавпи" завжди допомагав людям з особливими потребами. Жодного матчу "Черкаських Мавп" не відбувається без участі на трибунал цих людей.

Окреслили перелік проблем. Працюємо у напрямку їх вирішення.

Будинок треба утеплити. На це потрібен дозвіл виконкому по програмі спів фінансування, замінимо і підремонтуємо обладнання на спортивних тренажерах, подумаємо, як оснастити і доповнити їм кухню, допоможемо розпочати будівництво парку біля їхнього будинку. Для мене не зрозуміло, чому відмовили цьому проекту, коли його подали на "Громадський бюджет".

  • Facebook