Дві погані новини для Бондаренка

 ...
Дві погані новини для Бондаренкаprocherk.info

Перша. Гроші треба повертати. Друга. Бондаренко сидітиме у в’язниці.

А тепер по порядку.

Бондаренко і Мушієк вирішили забудувати пляжі Черкас багатоповерхівками. Рік тому, у серпні, на таємному виконкомі винесли питання про детальний план забудови на відрізку берегової смуги від Смірнова до Козацької. За детальним планом, який дав "зелене світло" будівництву, там мали звести понад 30 багатоповерхівок. І це замість пляжів, парків, аквапарку, спортивних майданчиків і дитячого садочка. Вісім членів виконкому за це проголосували. У тому числі і "чистий та пухнастий" активіст Роман Ганзевич…

І понеслася. Депутатський корпус це обурило. 22 депутати об’єдналися проти забудови пляжів. Саме це стало підґрунтям до виникнення міцної опозиції до безладу. Депутати відмінили рішення виконкому, скасували містобудівні документи. Тоді з нами, Партія вільних демократів, Блок Петра Порошенка, Громадянська позиція, Радикальна партія, була і "Свобода". Авторами всіх "скасувальних рішень" були свободівці… Тоді з’явилися перші зрадники. Своє справжнє обличчя показали Цегвінцева, Чорнобіль, Шадловський. Саме забудова пляжів стала причиною виключення їх із партії, а згодом і відкликанням з депутатів… А "Свобода" нині в коаліції з мером. І на канівській "сесії" чомусь забули про свої проекти. Чому?

Мер Бондаренко почав судитися. Ходив в суди і казав: не підтримую міську раду, підтримую виконком. За це і сяде в тюрму. Скоро. Суд першої інстанції став на бік Бондаренка, суд другої інстанції – на бік Бондаренка і забудовника. А от Верховний Суд став на бік містян і скасував усі ті незаконні рішення, які наприймали суди.

Що тепер? Гроші доведеться повертати. Тепер незаконне будівництво треба буде знести, вкладникам повернути гроші, компенсувати громаді збитки. "Вільні демократи" цим і займуться.

  • Facebook