Розходимося, нас надурили

 ...
Розходимося, нас надурилиpogliad.ua

Переглядаючи стрічку новин про перемогу міської влади Черкас над перевізниками, про додатковий соціальний тягар для бариг-автобусників, про тимчасові договори, піймав себе на думці, що 300 тисячне місто просто надурили.

Що отримали?

5 гривень проїзд, як в принципі і вимагали перевізники, додаткове перевезення однієї пільгової категорії за рахунок тих, хто платить 5 грн, нові договори на 3 місяці, які нічим не відрізняються від попередніх, солодкі обіцянки про… транспортну реформу.

Я не хочу знову писати, як команда "Вільних демократів" бачить транспортну реформу, про єдине підприємство, про єдиний квиток і оплату перевізникам за 1 км, а не за тариф в 5 грн. Про це ми писали і говорили.

Скажу одне. У Черкасах останнім часом будь-який колапс закінчується тоді, коли піднімають тарифи. Був сніговий колапс. Мер Бондаренко і Ко дали "ЧЕЛУАШУ" 20 млн на нову техніку і 30 млн на утримання підприємства. Був сміттєвий колапс. Закінчився купівлею одного сміттєвоза і підняттям тарифів на вивезення сміття майже удвічі. Тепер транспортний колапс… Закінчився підняттям тарифів до 5 грн.

Ви вже відчули, що вас надурили?

 

  • Facebook