Жахи нашого міста від мера і його команди

 ...
Жахи нашого міста від мера і його командиFacebook / Руслан Зоря

З початку весни місто потопає у смітті через неналежну роботу комунальних служб та підрядних організацій, які займаються прибиранням прибудинкових територій та вивезенням відходів. Спершу керівництво КП "Черкаська служба чистоти" скаржилося на зламані машини, потім директор департаменту ЖКК нарікав, що не вистачає людських ресурсів… А що змінилося з попередніх років, коли проблеми з вивезенням сміття не було взагалі? Сміттєвих баків не побільшало, межі міста не розширилися. То, може, треба шукати проблему в "господарниках", яких призначає міський голова Анатолій Бондаренко?

Ще одна відмазка наших чиновників – безгосподарські території. Мовляв, це не наша ділянка і ми її не будемо прибирати, нехай вона буде завалена сміттям. Такого взагалі не має бути! Кожна територія має перебувати на балансі того чи іншого КП, СУБу тощо. Є муніципальна інспекція, яка має реагувати (але чомусь практично не реагує) на засмічення і штрафувати порушників. Усе інше – безвідповідальність керівництва міста.

Щодо доріг – тут і коментарі зайві. Ще зо два роки тому я говорив міському голові Анатолію Бондаренку про необхідність санації (запаювання) тріщин на дорогах, збудованих ще при Одаричі, щоб уникнути утворення на них глибоких вибоїн. Стан доріг потрібно було своєчасно підтримувати, але мер цього не зробив. А ті дороги, які роблять зараз, взагалі не витримують жодної критики, вони вже руйнуються. Вулиця Чорновола і року не простояла, а вже розсипається. Благовісна – менше року. Клеверна розв’язка на розі вулиць Одеська і Лісова Просіка – менше року. Виїзд із міста по вулиці Смілянській – півтора року. Якість робіт жахлива і там жодна санація не врятує. А це десятки мільйонів гривень, витрачені на вітер.

Окрім доріг і вивезення сміття, потерпає благоустрій в цілому.

Усі фото було зроблено за 15 хвилин руху з р-н Вантажного порту до р-н Шкільної − біля зупинки кінотеатру "Мир" розбитий рекламний сітілайт із оголеними дротами назовні. Практично по всьому місту, де поклали тротуарну плитку, на узбіччях позалишалися купи будівельного сміття. Таке враження, що місто пережило бойові дії…

До всього цього варто додати й проблеми з рухом громадського транспорту, на які регулярно скаржаться жителі міста. Старі маршрутки, які регулярно ламаються на ходу з пасажирами та ходять не за графіком, шантаж перевізників щодо підвищення вартості проїзду. 

Мені це все нагадує навмисний саботаж, щоб показати світу, що нинішня влада, яка прийшла на хвилі Революції Гідності, не може самостійно навести лад, ні на що не здатна. Прикро, бо така картинка особливо вигідна нашому ворогу – Росії. А у свідомих українців після цього просто відпаде бажання ходити на мітинги, боротися за свої права. Адже стало ще гірше, ніж було.

 

 

  • Facebook