Замість розвитку – споживацтво, проїдання, корупція

 ...
Замість розвитку – споживацтво, проїдання, корупціяfarmaforall.ru

Війна на сході, яку керівництво держави сором`язливо називає АТО, як не дивно, дає шанс Україні перейти від економіки, що базується на ресурсах (вугілля, руда, субсидії, низько-кваліфікована робоча сила...), до економіки, що базується на знаннях (кваліфіковані працівники, підприємництво, інновації, трансфер технологій...).

Без такого переходу країна буде залишатися нереформованою. Однак поки що цього не видно ні на національному, ні на місцевому рівнях. Все планується практично по-старому. Чиновники не бажають відмовлятися від звичних схем. Як наслідок – споживацтво, проїдання, корупція.

А в Євросоюзі, до речі. навіть найменш розвинені регіони мають витрачати не менше 60 % усіх коштів на пріоритети стратегії Європа-2020 (на дослідження і технічні розроблення, інновації, трансфер технологій, інформаційно-комунікаційні технології, розвиток людських ресурсів та розвиток підприємництва).

У нас же департамент економіки міської ради скорегував свій бюджет і прибрав невикористані мізерні кошти на програму розвитку підприємництва, розробку стратегічного плану розвитку м. Черкаси.

  • Facebook