Що змусило мене вийти з "Батьківщини"?

 ...
Що змусило мене вийти з "Батьківщини"?Facebook / Олексій Муравський

Цього року виповнюється 8 років як я є членом партії Юлії Тимошенко – "ВО "Батьківщина". Весь цей час я вірою і правдою служив своїм виборцям та був відданим партійцем, очолював Миронівську районну партійну організацію. Віддано працював в інтересах своїх земляків — миронівчан та партії "Батьківщина", яка системно очолювала боротьбу за права пересічних громадян.

Спільно з командою однодумців ми прийшли в 2012 року до лав партії для того щоб змінити Миронівку та Миронівський район.

За цей період ми брали участь у виборах різних рівнів як місцевих виборів так і виборів Верховної Ради України та Президента. Систематично демонструючи один і з найкращих результатів не лише в Київській області а й в Україні. На виборах до Миронівської ОТГ 2019 року ми отримали 6 мандатів із 26, а наші кандидати перемогли на 14 округах.

Особисто я пройшов шлях від рядового партійця до члена бюро та голови Миронівської районної партійної організації "ВО "Батьківщина". Двічі очолював партійний список на місцевих виборах та балотувався на минулих виборах до Верховної ради України.

Був довіреною особою Юлії Тимошенко на виборах Президента України у 2019 році на яких в 93 окрузі отримали найкращий результат в Київській області.

І мені особисто не просто приймати це непросте рішення про вихід із партії та складання повноважень голови та члена бюро Миронівської районної партійної організації "ВО "Батьківщина". Що змусило мене це зробити?

Відповідь проста і складна одночасно… Протягом останнього місяця навколо первинних партійних організацій 93 округу (Богуславська, Кагарлицька, Миронівська, Рокитнянська, м.Ржищів, м.Переяслав) точилася кулуарна боротьба за розподіл впливу, і коли вона перейшла на етап відвертих політичних торгів по оптовому продажу організацій "грошовим мішкам" на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, то іншого вибору як залишити лави партії не було.

Категорично не погоджуюся із призначенням керівниками окружних штабів людей із низькими професійними якостями та моральними принципами, бо саме такі ШУШАКІВЦІ та ШУЛІЄНКІВЦІ на місцях розвалюють партійні осередки торгуючи людьми за мовчазної згоди обласного керівництва.

Миронівка, Богуслав, Кагарлик, Рокитне, Ржищів – це міста, де всі знають один одного. Тому політичні "схеми", які насправді є звичайними аферами приховати неможливо.

Люди своїми очима бачать хто є хто і давно дали оцінку усім місцевим депутатам по їх справах.

Шкода, якщо керівництво Київської обласної партійної організації "ВО "Батьківщина" своїм одноосібним рішенням банально вирішило скинути на голову миронівчан "парашутистів", які розраховують якнайшвидше "відбити" витрати, понесені на зухвалу і неприховану приватизацію Миронівської районної організації "ВО "Батьківщина".

Мабуть не варто казати про те, як це вдарить по авторитету партії "Батьківщина" та особисто її лідера – Юлії Тимошенко.

Але мабуть для когось важливіший практичний вгодований на піщаних кар’єрах горобець в руках зараз, ніж теоретичний примарний журавель народної довіри в небі, тобто 25 жовтня.

Буде цім ділкам суд. Суд людський і суд Божий.

Тож, я змушений піти з партії, за яку я щиро агітував чотири виборчі кампанії та чесно відпрацьовував отриману довіру добрими справами для рідного міста та своїх земляків.

Я написав заяву про вихід із партії та припинення повноважень голови та члена бюро Миронівської районної партійної організації "ВО "Батьківщина". Таке саме рішення разом зі мною прийняли вже більше десяти моїх однопартійців. На стороні партійних босів гроші та партійна печатка, на нашій стороні – ПРАВДА!

Я залишаюсь поруч з Вами земляки, і надалі буду відстоювати права та інтереси жителів Миронівської громади!

З повагою, Ваш ОЛЕКСІЙ МУРАВСЬКИЙ!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською

 

  • Facebook
>