Про патріотизм не на словах

 ...
Про патріотизм не на словах

Коли розпочалася війна, ми всі були до неї не готові... Почалися активні пошуки броників, касок, тепловізорів, оптики, амуніції тощо.

Одним із перших, хто прийшов на допомогу волонтерам і бійцям – підприємство "ТЕМП" під керівництвом Олександра Згіблова.

Бійці то наступали, то відступали – спальні мішки служили і ліжком, і обігрівом... Ті, що знаходили у спортивних магазинах були дорогими і маленькими. "ТЕМП" розробив спальні мішки з тканини, яка не промокала, могла вмістити бійця під 2 метри зростом разом з амуніцією! Першими, хто випробував на собі спальники – 3-й полк спецназу. Далі передавали всім – добробатам, Нацгвардії, ЗСУ, доки держава не стала забезпечувати.

Налагодили випуск розгрузок –– з індивідуальним підходом, для кожного підрозділу свої.

Буржуйки... Хто служив, той знає ціну буржуйкам, особливо взимку. Називати підрозділи – немає сенсу, передавали всім!

Матраци і подушки – сотнями штук в місяць відправляються на передок у бліндажі, окопи.

Про те, що, можливо, і не варто писати, але... Є особливі потреби у розвідників. Гарний ніж врятує не одне життя. Олександр Георгійович допомагає і тут.

Продукти харчування, ремонт машин, автозапчастини – цей перелік можна продовжити.

Над батальйоном "Донбас" взяли шефство з перших днів. Сиротенко Сергій, він же "Третій" – був особистим другом Згіблова... Коли він загинув, Згіблов сказав: "Я допоможу всім. Я зроблю все, щоб його сім’я отримала квартиру! Але на похорон я не піду... Так він завжди для мене залишиться живим"…

Прикордонники, ЗСУ, добробати, військово-морські сили України – всі знаходили підтримку від працівників "ТЕМПу"…

Впевнена, що Зіркам-Героям на небі, яких запалила проклята війна, боляче дивитись на те, як ми чубимось і не можемо знайти порозуміння, маючи спільну мету – вільна і незалежна Україна понад усе.

  • Facebook