Новорічні сани: черкаські волонтери привітали бійців у зоні АТО

 ...
Новорічні сани: черкаські волонтери привітали бійців у зоні АТОFacebook / Оксана Циганок

Поки ми збиралися з подарунками у бік моря, наш другий екіпаж повертався з Донецької та Луганської областей. У 54, 72, 93 бригадах багато черкащан, які боронять нашу країну, кладуть голови на Східних землях України, аби ми з вами мали можливість зустрічати новорічні свята, пити шампанське, дивитися новорічні концерти, вітати друзів, класти подарунки під ялинку…

Цей новорічний екіпаж складається з дитячих подарунків шкіл № 14, № 15, № 28, № 31, гімназії № 1, дитячого садка № 31. Старанно попрацювали діти, вчителі, батьки для того, щоб зібрати смачні і пам’ятні подарунки для бійців. У коробках дбайливо складено: консервація, фрукти, печиво та цукерки, а також малюнки, листи, подарунки, зроблені руками малечі. Будуть бійці довгими зимовими вечорами читати послання від черкаських малюків!

 

А учні гімназії № 1 відзначилися креативністю – написали величезного послання – листа воїнам. У звичайних бліндажах не завжди є місце, тому відвезли на штаб – Спільний Центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації розмежування сторін, де є також черкаські командири. Вони розмістять на видному місці, де збираються всі командири фронту!

Традиційно з розмахом збирають добреники волонтери села Мошни – Костянтинові Леся та Григорій. Не забудуть про мошенські яблучка, мошенську ковбаску, пиріжки, смаколики, спечені з душею газдинями… А також передадуть домашні яйця і нагадають, щоб не потовкли! Особлива дяка і уклін батюшці Олегу – найпатріотичнішому батюшці, який постійно передає бійцям щось добреньке!

Діти школи сіл Мошни, Свидівок, Байбузи, Сагунівка – це ті маленькі українці, які роблять великі справи, добрі і патріотичні, завжди знайдуть подарунок для бійців! Учні, вчителі, батьки Мошенської школи – це опора і підтримка українських бійців, які цілий рік відправляють передачі на передову!

  • Facebook