Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський депутат заявила про тиск. Мер – заперечує

 ...
Черкаський депутат заявила про тиск. Мер – заперечує

Після голосування за новий склад виконкому до депутата Черкаської міськради від Партії вільних демократів Альони Цегвінцевої на роботу в дитячий садочок прийшла перевірка. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"У той же день голосування, після сесії, о 17-ій годині, в садочку, де я працюю завідувачем, з’являється мер Бондаренко, керівник департаменту освіти Бакланова, депутат від Радикальної партіі Лукирич. Перериваю свою зустріч, яка відбувалась в ході виконання депутатських повноважень, лечу у садочок. Мер переглядає стан закладу. Зауваження, які пролунали: паличка що лежить на дорозі неприбрана, опалки що виявлені в підвалі садочку, стан труб, які капають. Пояснюю, що гілка явно з’явилась після 15-ої години, бо двірник працює тільки до 15-ої (ну йшла дитина – кинула палку… оце ж аби найбільша проблема була у садочках). Опалки в підвалі явно від робітників, що проводили там роботи, бо доступ до підвалу обмежений. Труби – так, треба міняти бо вони 1979 року і керівництво департаменту про це в курсі", – пише міська обраниця.

За її словами, у понеділок її викликали до департаменту освіти. Піднімали два питання – опалки в підвалі та причина відсутності на роботі, у день, коли депутат перебувала на сесії, на що має законне право.

Прокоментував слова депутатки теж постом у соцмережі міський голова Анатолій Бондаренко.

"Прикро читати, як деякі депутати міської ради намагаються маніпулювати громадською думкою, прикриваючи елементарну халатність "високою політикою", а виявлені факти безгосподарської діяльності як зокрема в дитячому садочку №73 видають за метод тиску чи шантажу з боку міської влади. Тому наголошую: я проводив і проводитиму незаплановані рейди дитсадочками та школами, щоб особисто поцікавитися, як завідувачі та директори проводять фінансову та господарську діяльність, зокрема й по виконанню моїх останніх розпоряджень", – написав міський голова.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський мер пообіцяв атовцям землю, на якій побудувалися люди.

  • Facebook