Про сміття і його переробку

 ...
Про сміття і його переробкуFacebook / Артур Акопян

Сьогодні (23 жовтня) на сесії міської ради депутати підтримали петицію про "Переробку сміття" в місті Черкаси. Це маленький крок на зустріч виходу із "смітєвої удавки", яку ми маємо не тільки в Черкасах, але по всій державі, ситуації критична і уже зараз потрібно шукати виходи та інвесторів, які зможуть профінансувати побудову заводу по обробці сміття. Цей шлях пройшли всі європейські країни крім нашої, це справді серйозна проблема, а часу все менше.

Нещодавно я повернувся із робочого візиту з міста Відень, Австрія, який організував Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation. З командою наших черкащан ми відвідали сміттєспалювальний завод Шпітелау, який є прикладом того, як підприємство може бути не тільки екологічно безпечним, але і при цьому ще обігрівати квартири містян. До того ж, дизайн, який створив австрійський дизайнер Хундерствасер, робить завод візитівкою міста і на сьогодні цей завод знаходиться в топ 10 найвідвідуваніших місць столиці.

Завод може утилізувати 265 000 тонн сміття щорічно. Електроенергію для своїх потреб він виробляє самостійно. Крім цього, він подає тепло в 60000 віденських квартир.

Із залишків спаленого сміття, австрійці навчились робити будівельний матеріал, який продають німцям, оскільки у себе в країні використання матеріалу забороняється.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

  • Facebook