Черкащани ідуть у поліцію, щоб "вибратися з села"

 ...
Черкащани ідуть у поліцію, щоб "вибратися з села"znaj.ua

11 жовтня працювала поліцейська комісія ГУ НП у Черкаській області. Проводили співбесіди із кандидатами на посади слідчих та оперуповноважених.

Всього було оголошено конкурс на 26 посад слідчих та 15 посад оперуповноважених. Результат роботи поліцейської комісії – відібрали 17 слідчих та 13 оперуповноважених. 6 осіб сьогодні не пройшли співбесіду з поліцейською комісією. На жаль, продовжуємо мати кадровий голод та вакантні місця у ГУ НП Черкаської області.

На посади слідчих є вимога – наявність базової вищої юридичної освіти, на посади оперуповноважених – інша вища освіта. На слідчих сьогодні йшли люди з достатнім рівнем підготовки, порадували знанням законів та інтелектом.

Із 18 претендентів на слідчого лише один кандидат не пройшов співбесіду з комісією. На жаль, ця дівчина виявила повне незнання законодавчої бази. Навіть хто такий поліцейський, не вдалося дізнатися – мовчала мов партизан.

Одному хлопцю під час співбесіди стало зле. Дали водички та пару цукерок.

Зазначу дещо з курйозів. Так, було кілька кандидатів з села Молодецького Маньківського району. На питання щодо причини, чому кандидати хочуть йти до поліції, відповідь порадувала – "виїхати з села".

Також запам’яталося висловлення одного з кандидатів: "дружина в мене – розуміюча особистість".

Так чи інакше, на 30 нових поліцейських сьогодні стало більше. Цьогоріч будуть ще конкурси на 40 посад у сектор реагування патрульної поліції та 20 – в ізолятор тимчасового тримання.

  • Facebook