Правосвідомість має бути у кожного в голові

 ...
Правосвідомість має бути у кожного в головіvestnik.in.u

Коли йду вулицею (по гражданці) і бачу пішохода, який переходить на червоний сигнал світлофора, у невстановленому місці, роблю зауваження, і часто люди дослухаються, навіть соромляться свого вчинку. Буває, що і посилають, але не всі. А якщо кожен з нас зробить так само, то ми зможемо на своїх прикладах, виховати й іншу людину. Бачите правопорушення, запишіть номера автомобіля, зателефонуйте на 102, передайте інформацію. Ну не може патрульний, як Джин, одразу бути там, де щойно потерли лампу.

І як правило, якщо екіпаж не зупинився перед пішоходом-порушником, чи неправильно припаркованим авто, то це тому, що їде туди, де потребують більшої допомоги, як наприклад грабіж, бійка чи ще щось подібне. Наприклад на днях, врятували дитину, яка ніжкою застрягла в лаві на дитячому майданчику. Батьки не змогли самостійно впоратися, викликали всі служби. А патрульні були перші і надали допомогу.

Так, пішоходи-порушники є реальною проблемою, як і ті, хто паркується де заманеться. Але притягнути до відповідальності, виписати штраф можна лише тоді, коли порушник є на місці. Чекати біля авто півдня інспектори не можуть бо є інші правопорушення від яких лінія, повірте, червона. Тому, правосвідомість у кожного має бути в голові і починати варто з того, що ти сам робиш!

  • Facebook