Покидьки з Партії регіонів продовжують працювати на Кремль

 ...
Покидьки з Партії регіонів продовжують працювати на Кремль

Поки наші військові на Донбасі захищають Україну, а дипломати б'ються за підтримку світу, покидьки з Партії регіонів продовжують працювати на Кремль. Причому роблять це активно і поза межами парламенту.

Нєкая мадам Бережна, яка постійно проживає в одній з країн ЄС регулярно розсилає пасквилі в усі посольства країн ЄС в Украіні, в яких як " громадський діяч" ганьбить Україну , строчить, що це Україна не виконує мінські угоди, порушує права людини і навіть Угоду про асоціацію.

В цих писульках від якогось ооо, створеного нею під виглядом ГО, жодного слова про Москву і Кремль, про російських окупантів, що захопили її рідний Луганськ (до речі, коли мадам була там востаннє?). Цей талмуд мені передали для ознайомлення в посольстві однієї з ключових країн ЄС.

Поки ми – дипломати, політики, журналісти, волонтери, громадські діячі – намагаємося переконати світ в необхідності посилити санкції проти агресора, ось такі персонажі продовжують кричати на всіх кутках "Ату її, цю Україну!" і мріють про реванш.

  • Facebook