Чому я вирішив не об’єднувати сили із БПП

 ...
Чому я вирішив не об’єднувати сили із БППnovadoba.com.ua

Про останні чутки, Партію вільних демократів і Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Минулого тижня у вівторок ввечері від офісу Петра Олексійовича надійшла пропозиція об’єднати зусилля на виборах до Черкаських міської та обласної рад.

У середу ми мали зустріч в АП з керівництвом офісу.

Суть пропозицій Президента: 
- БПП і ПВД формують спільний список до міської ради за принципом 50/50;
- спільний список до обласної ради в межах міста, також - 50/50;
- мене висувають спільним кандидатом на посаду міського голови;
- після виборів формуємо більшість і спільно працюємо.

Я вважаю, що в сьогоднішніх умовах єдність і спільна робота міського голови, більшості у міській раді і державної влади – це величезний позитив для Черкас.

Тому я дав попередню згоду. Але, знаючи, що останніми тижнями БПП у Черкасах активно залучає до себе вельми сумнівних осіб, я надав пропозицію до проекту угоди. Кандидат у міські голови має право вето щодо осіб з кримінальним минулим та поплічників режиму Януковича.

Президент погодився з пропозицією, але зауважив, що цей пункт необхідно узгодити з його партійцями.

Наскільки мені відомо, протягом кількох днів офіс Порошенка провів низку зустрічей і консультацій. Народний депутат України Владислав Голуб виступив категорично проти виключення із списків вказаних осіб, погрожуючи виходом із БПП і переходом у Батьківщину.

У четвер команда Вільних демократів обговорила пропозиції Президента і, визнаючи їх загалом корисними для Черкас, одностайно підтримала вимогу про недопущення у списки регіоналів і криміналітету.

Сьогодні офіс Президента повторно запропонував балотуватися від них.

Я відмовив через неможливість формування спільного списку з особами з кримінальним минулим і кримінальним майбутнім, з прислужниками Тулуба, з професійними дерибанщиками бюджету.

Я не можу уявити собі жодної порядної людини, яка б погодилася фігурувати в одному списку з такими діячами, тим паче, брати за них відповідальність.

Партія вільних демократів і я, як її лідер, йдемо на вибори самостійно.

Ми спільно з громадою Черкас перемогли олійників і губських в 2006, тулубів і влізлів у 2010, бондаренок і жуковських у 2014.

Переможемо і цього разу!

  • Facebook