Не хочу працювати за інших депутатів

 ...
Не хочу працювати за інших депутатівВечірка

Сьогодні після обіду під час земельної сесії я встав і залишив зал. Чому? У залі були присутні 36 депутатів (зранку, коли можна було попіаритися перед телекамерами було більше 40 депутатів). Деякі питання просто не проходили. Не вистачало 2-3 голоси. Причому позиція людей, які не голосували – не зрозуміла. Але я не проте. Катастрофічно не вистачало кворуму. Є ціла кагорта депутатів, які не приходять на сесії після обідньої перерви. Не називатиму прізвищ.

Мені неприємно витрачати свій час. Відвідую земельні комісії, там розгяладаємо кожне питання, інколи навіть з виїздами на місце. Громада чекає на позитивні рішення. Доходить справа до голосування – бракує голосів через обмежений кворум.

Я звертаюся до всіх керівників фракцій і депутатських груп, до мажаритарників з проханням посилити дисципліну. Я не хочу працювати за інших депутатів, які не ходять на комісії, не приходять на сесії. Для чого тоді це все? Може треба змінити систему, зменшити кількість депутатів, внести персональну відповідальність за роботу, за відвідуваність. Наша фракція "Вільних демократів" ходить на всі сесії, явка фракції 100 %. Якщо хтось з наших і відсутній то це поважна причина.

Я звертаюся до секретаря міської ради Олександра Радуцького. Коли Вас обирали секретарем, ви обіцяли консолідувати депутатів. Сьогоднішня сесія показує, що консолідованими є тільки невеличка група людей. Чому на бюджет приходить 55-58 депутатів, а на земельну сесію за 30?

  • Facebook