Ласкаво просимо у … «37-й рік»

 ...
Ласкаво просимо у … «37-й рік»

До парламентських виборів ще кілька місяців, але  бої нової війни за панування у парламенті, на Черкащині вже розпочались. Є перші, жертви. Скоріше за все, не останні…
Хоч законодавці остаточно ще не визначились із межами майбутніх виборчих округів, але це не заважає декому із майбутніх кандидатів активно «відпрасовувати» свої електоральні поля. Так, вже не один тиждень поспіль виборців із лівого берега Дніпра натужно опікає депутат ВРУ Богдан Губський. Мабуть у Золотоніському та Чорнобаївському районах вже не знайти села, де б не побував цей, без сумніву, найпотужніший претендент на депутатський мандат, осипаючи всіх і вся подарунками. Прикольно спостерігати і за тим, як депутати обласної та Черкаської міської ради ледь не ватагами бігають на поклон до одного мало відомого гравця. А бігають тому, що добре знають, хто виставив того гравця на шахову дошку передвиборчої кампанії. А зробив це один відомий український олігарх. Звісно, зараз ніхто не каже, що ця особа буде кандидатом-мажоритарником від влади, але показна активізація ввічливості народних обранців говорить сама за себе.
Не забувають дороги на Черкащину і відомі політики. 18 квітня Черкащину відвідав відомий політик – нардеп і екс-міністр, наш земляк Анатолій Гриценко. Він безапеляційно заявив, що висуватись по жодному із мажоритарних округів категорично не буде. Бо іншу мету переслідує – провести у парламент свою політичну силу – «Громадянську позицію». Спілкуючись із журналістами пан Анатолій роз’яснив, чому досі опозиція не визначила єдиних опозиційних кандидатів по мажоритарних округах. «Ми ж знаємо, у якій країні живемо. Досить зараз комусь сказати, що він кандидат від опозиції, і одразу на нього почнеться шалений пресинг… Нині йдуть судові переслідування проти Тимошенко та Луценка – колишніх міністрів, і я й далі готовий аргументовано доводити, що у цих справах не йдеться ні про яке торжество закону. Це помста… », - запевнив Анатолій Гриценко, додавши, що на сьогодні у судах несправедливо засуджують не лише відомих політиків, але десятки тисяч простих громадян.
Дух репресій «тридцять сьомого» відроджують і на Черкащині. Головним реставратором політичних репресій виступили місцеві правоохоронні органи. Ще минулого року влітку двох активістів УНП запроторили до буцегарні тільки за те, що вони написали на паркані, власник якого так і не матеріалізувався, політичні антиурядові гасла. Потім черкаські «законники» намагались «затюрмити» лідера черкаської обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка. На щастя, успіхом ця диверсія не увінчалась. Тепер же отримати «звання» політрепресований цілком може депутат-опозиціонер Микола Булатецький. Вся вина останнього у тому, що він опинився у гущі подій, коли афганці штурмували приміщення мерії. Є відео,  на якому Булатецький розхитує турнікет. Відео, де б він же той турнікет зламав немає. Однак цього нашим правоохоронцям виявилось досить, щоб порушити проти Булатецького кримінальну справу. Більше того, вже і збитків на астрономічну суму нараховано. Але хто, які експерти робили ті дослідження ніхто не сказав, так само як і складений ними документ ніхто не показав.
Якщо так справи підуть і далі, то незабаром знахабнілі «законники» порушуватимуть проти опозиціонерів кримінальні справи, навіть не завдаючи собі клопоту пошуком законних підстав. Принцип: «Опозиціонер – значить злочинець» рулить. Так і хочеться додати: «Вєрной дорогой ідьотє, товаріщі!».

  • Facebook