Про новий курс від "Батьківщини"

 ...
Про новий курс від "Батьківщини"zmi.ck.ua

Все наше місто заклеєне бордами про новий курс від Тимошенко. І як його втілять в життя в Черкасах?

Раз на 5 років ЮВТ змінює курс України. Це вже традиція. Як традиція, 31 грудня ми з друзями йдемо в баню… І що ми бачимо насправді? А бачимо ми, що Черкаси перетворилися на полігон випробовування нового курсу від Тимошенко.

1. Кадрова політика

Новий курс розвитку Черкас – це кадрова політика. Призначення директором КП "ЧЕЛУАШ" тамаду і весільного конферансьє. Тобто можна очікувати від ЮВТ призначення директором "Нафтогазу" співака чи директора сільського клубу. А чого варте формування більшості за допомогою роздачі посад. Треба голос – призначили депутата Косяка головним інспектором Черкас. Потрібно управляти освітою – бац! Призначили Шадловського, якому вручили підозру за розтрату 3 млн. бюджетних коштів. Чи може новий курс розвитку Черкас – це формування виконкому за квотним принципом?

2. Новий курс – це розподіл бюджету між своїм

За минулий рік фірми, наближені до "Батьківщини" отримали з бюджету підрядів на понад 50 млн. грн. Чого варті кримінальні справи по компанії "Промбуд Індустрія", що належить депутату від Тимошенко Юрію Тренкіну, яку правоохоронці підозрюють у несплаті податків і махінаціях на 16 млн. грн?

3. Тарифи і неефективне витрачання коштів

Два роки тому фішкою "Батьківщини" були: ми знизимо тарифи. Нині тарифи зросли в 5 разів. І ще зростатимуть, і БЮТ нічого не зробив, щоб черкасці платили менше. А в нашого міста був шанс знизити в рази енерговитрати. І гроші в бюджеті на це є... точніше були.

Такого бюджету, як при Бондаренку, в Черкасах не було. 600 млн.грн. А що зроблено? Рівним рахунком нічого.

 

  • Facebook