Мінські угоди мають бути виконані, як і РФ так і контрольованими нею бойовиками

 ...
Мінські угоди мають бути виконані, як і РФ так і контрольованими нею бойовикамиua.korrespondent.net

Сьогодні Мінськ. І хто б там не представляв Москву, для нас головне – ЯК ми представлятимемо Україну. Посилення російського представництва тільки гуртує нашу маленьку делегацію і наша позиція залишається чіткою і незмінна. Мінські угоди мають бути виконані, в т ч РФ і контрольованими нею бойовиками.

Російські війська і техніка мають піти геть. Ми повинні отримати контроль на кордоні.

Вибори? Тільки за украінським законодавством, під моніторингом ОБСЄ , після роззброєння. Амністія? Мають відновити роботу украінських судів на окупованих територіях ( і ключова роль в рішенні щодо закону про амністію належить ВР, Мінськ – це лише майданчик для дискусіі), також є важкі злочини, які не потрапляють під амністію.

Гуманітарна ситуація – ми готові до пошуків компромісів заради звільнення украінців і наполягаємо на безперешкодному доступі гуманітарних місій на окуповані територіі. Режим припинення вогню має дотримуватися стовідсотково!

Кожне порушення має жорстко і чітко фіксуватися СММ ОБСЄ. А для цього потрібно, аби ця місія отримала доступ на всі територіі, аж ло кордону і чітко виконувала свою роьоту, а не " моніторила" в тилових містах): такою є наша позиція.

  • Facebook