Замість ям – "край квітів і добра"

 ...
Замість ям – "край квітів і добра"

Нещодавно на просторах Facebook мелькало відео, де у ямку на дорозі чоловяга посадив тюльпанчики. Так от, я уявила дорогу у Будищі, чи у Мошнах, чи у Яснозір'ї…

Людоньки добрі, це ж море квітів! І нащо тюльпани, їх і не вистачить у всій Голландії! Тут мають бути ніжні ромашки, тендітні айстри, веселі волошки! А яскравих чорнобривців треба побільше, щоб краще всі бачили оту безліч неймовірних, всепоглинаючих ям!

Троянди не будемо садити – колючками нащо нівечити колеса?

Квіти будемо вибирати лише наші, українські, щоб патріотично було. А як інакше? Тут без патріотизму ніяк! Пропоную навіть акцію для домогосподарок організувати, студентів біофаків залучити. Назвати її можна, для прикладу: "Барвінком по вибоїнах!"

І залатаємо оту чорноту, оту гидоту! Отой сором! Заквітчаємо!

"Край квітів і добра" – написано на в'їзді в один із районів нашої області. Так от, як на мене, цей меседж можна сміливо ставити на в'їздах у Черкащину з усіх сторін. Бо, окрім квітів і добра, вже скоро нічого не побачимо.

P.S.: порада дня: "якщо можете скасувати відрядження, то скасовуйте сміливо. Не їдьте нікуди! Бережіть себе і своє авто".

  • Facebook