Пам’ятка істерички

 ...
Пам’ятка істеричкиdpchas.com.ua

1. Воєнний стан має схвалити Рада. Там є пункти, вони можуть задіюватися вибірково.

2. Не треба бігти знімати готівку, депозити, купувати бензин, долари, сухарі − все це нікуди не дінеться − не грайте на руку спекулянтам та ІПСО окупанта.

3. Мобілізації не буде (поки). Ніхто не зніматиме з потяга в ЗСУ, тому не треба бігти в бік польского кордону, та й там бляхери тусять − закрито.

4. Якщо Рада схвалить воєнний стан, то це не пожиттєво. Є термін дії − 60 діб. Далі по ситуації.

5. Категорично не треба патякати язиком про пересування військової техніки і особового складу. Фраза "кума з Великих Підштаньків і всю бригаду штукатурів вивезли на полігон такий-то" − теж зло. Менше тексту.

6. Не можеш допомогти армії, не придатний до служби − працюй де ти є, сплачуй податки, зберігай спокій, не пиши в Фейсбучику ідіотських дописів про "всьо пропало".

7. Окрім агресії збройної (нагадую − від 2014 року вона є, сьогодні просто новий ракурс), є війна інформаційна − усі , хто діє всупереч національній єдності − мразота, або на зарплаті. Вирішуй, хто ти.

8. Хочеться написати зойк − піди погуляй годинку. Повернешся − напишеш, якщо воно ще буде актуально. А краще не засмічувати стрічку несуттєвим.

9. Не треба продукувати абсурдні поради, що слід було робити − займися своєю справою. Ти не Нельсон, не Айк, не МакАртур... Помовч.

10. Все може бути як гірше, так і краще. Україна обмежена в ресурсі "ходів". Зараз багато що залежить від наших партнерів. Тож знов − помовч.

Холодної голови усім нам.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

 

  • Facebook