Нову кров у владу

 ...
Нову кров у владу
 
Давно хотіла написати про це, та не було вільної хвилини. Минулого тижня більшість партій оприлюднили свої списки на вибори до міської ради. І в тих списках виявилося багацько тих, хто називав себе громадянськими активістами та журналістами.
Відразу почувся інтернет-стогін типу: фу, як вони могли! претендували на "совість нації", а самі у владу побігли! вони плювали на ідеологію, їм би лише посади! Ну і таке інше... Так от, хочу висловити свою думку: для мене перехід людей з громадяського сектору в політику є закономірним наслідком подій, що відбулися
Ми величезними зусиллями випхали одну сволоту з країни і тепер маємо шанс наново перебудувати правила гри. Однак зразу стало видно, що охочі скористатися плодами революції стали в чергу: повилізали з погрібів "любі друзі", повикидали партійні квитки колишні риги, потирає досвідчена номенклатура – тепер будемо жити по-новому!
І у тих людей, які розуміють ціну шансу і цінність моменту не могла не виникнути думка, що треба брати відповідальність на себе. І зробити це можна тільки прийшовши у владу і з середини не давати будуватися новим схемам дерибанів та старим відносинам влада-громада. Тому вони ухвалили рішення балотуватися.
Особисте для мене це – найвищий ступінь політичної свідомості, а не великі амбіції. Бо той, хто розуміє якою насправді має бути влада, – той знає що це не привілегія, а велика відповідальність та праця. до речі, на громадських засадах, якщо мова іде про міську раду.
Тому я щиро рада бачити Михайла Малінінa – у списках "Батьківщини", Валентина Чернявського – УДАРу, Юрія Саса, Анну Харченко та Миколу Макуху – в "Солідарності", Олену Стрижак – серед ПВД (може ще когось забула – вибачайте). Це хороші люди, які мають своє бачення розвитку нашого міста, які мають досвід роботи з "поганою" владою, і знають як правильно співпрацювати з громадськістю. І не треба тут про ідеологію, адже у нас взагалі немає ідеологічних партій, і це правда.
Але можна чекати, що колись політика стане чесною і приємною, а можна вже зараз іти, і робити її такою своїми руками. Вони вибрали друге, і тому вони молодці. Але ж, хлопці і дівчата, мої колеги, пам'ятайте, що від вас і очікування будуть більшими, і спрос суворіший. Тому не підведіть!
  • Facebook