Чому українцям варто мати зброю

 ...
Чому українцям варто мати зброюFacebook / Олег Собченко

Подав заявку на вступ до Української Асоціації Власників зброї. Хочу підтримати їх у боротьбі з радянською системою, котра нагинає нас вже майже 100 років.

Кілька цікавих фактів:

Конституція України

Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя.

Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави – захищати життя людини.

Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

Чи здатна держава забезпечити базове право громадянина на самозахист? Очевидно, ні. Навіть якщо ви встигнете зателефонувати 102 і нова поліція приїде за 10 хвилин, при нападі злочинців ви і ваші родичі вже 10 разів мертві.

Отже, факти:

1) В 99% відсотках випадків злочинець відмовляється від нападу, якщо знає, що "жертва" озброєна.

2) На руках в Україні зареєстрованої зброї близько 2,5млн стволів (кріпакам пани дозволили лише "довгі" стволи), незареєстрованої близько 5 млн (гранатомети, гранати, вибухівка не входить). Вгадайте, якою зброєю користуються злочинці.

3) За допомогою зареєстрованої зброї протягом року скоєно 39 злочинів, що становить 0,0000005% від обсягу.

4) Таким чином українці – найбільш дисципліновані власники зброї у Європі. Слухайте далі дурників, які кажуть, що дозволяти продаж короткоствольної зброї громадянам не на часі.

5) Найбільш активно проти продажу короткостволу виступають наші депутати і вищі чиновники, які Є ВЛАСНИКАМИ НАГОРОДНОЇ ЗБРОЇ, а деякі кількох одиниць до кулеметів включно. Вони не проходять медичних комісій, не відстрілюють зброю кожні 3 роки, як ми, громадяни.

6) В Україні до цього часу не існує закону, який унормовує обіг зброї (всі "живуть" за наказом МВС!!!!), ОТЖЕ ВСІ, ХТО СИДЯТЬ В ТЮРМІ ЗА ЗБЕРІГАННЯ ТА КУПІВЛЮ-ПРОДАЖ ЗБРОЇ, СИДЯТЬ НЕЗАКОННО. Також, за відсутності профільного закону вся "нелегальна" зброя не є незаконною. Але суди УРСР вироки продовжують клепати.

7) Кожна каденція ВР відмовляється приймати закон про зброю. Вгадайте чому.

НАС ВВАЖАЮТЬ КРІПАКАМИ, РАБАМИ. ЗА ФАКТИЧНОЇ ВІДСУТНОСТІ МОЖЛИВОСТІ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ, МИ ТАКИМИ І Є.

 

  • Facebook