"Арифметика тролейбусного парку": чому нові тролейбуси не зможуть покращити ситуацію в місті

 ...
"Арифметика тролейбусного парку": чому нові тролейбуси не зможуть покращити ситуацію в містіFacebook / Мосійчук Павло

Чому нові тролейбуси не зможуть покращити ситуацію в місті, чому ввечері мало тролейбусів по місту, і чому на підприємстві не затримуються робітники.

Отож, на підприємстві маємо 100 тролейбусів, з яких 98 пасажирських (28 нових тролейбусів з низькою підлогою), 2 службові (технічні).З тих 98 можуть працювати 78 (згідно сайту СТТС),(70 згідно на момент моєї роботи на підприємстві згідно з оцінками працівників).

З них на лінію виходять лише у робочий день 53, в суботу 25, неділю 22.

В двох змінному режимі роботи працює лише 12 тролейбусів.

Чому так: фізично не вистачає людей, бо не кожен є водієм тролейбуса, не кожен може працювати близько 12 годин на лінії. Також, потрібно зазначити суб'єктивний фактор - багато людей ідуть з підприємства через пресинг зі сторони одного з заступників директора.

Якщо завдяки небайдужим людям вдалося довести до ума керівництва, що потрібно розпочинати курси підготовки водіїв тролейбуса, і вони стартували на початку вересня в цьому році (хоча документи були готові вже станом на листопад місяць минулого року, і випускників перших 2х груп ми вже могли б бачити за кермом тролейбуса), то з кондукторами (контролерами-касирами) ситуація складніша.

Уявіть собі жінку, в якої є сім'я, діти і яка прокидається на роботу о 4 ранку, бо треба в 5:30 вже бути в депо, прибрати тролейбус. Далі переповнений салон, не завжди доброзичливі пасажири. Потім 30-40 хвилин обіду, якщо "пощастить" розрив роботи 2-3 години і знову похід на "передову" де ще 4-5 годин їзди.7-8 вечора, заїзд у депо, здача документів, близько 9 вечора вона вдома, де потрібно ще приготувати їсти, приділити час сім'ї, господарству. А потім знову о 4 прокидатися.

Як думаєте, багато є людей, які витримають такий графік?

Ще досі думаєте 20-40-60 нових тролейбусів на підприємстві зможуть збільшити кількість тролейбусів на вулицях міста?

Джерела: сттс, звіт за 2017 про роботу КП, інформація про випуск тролейбусів на сьогодні

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

 

  • Facebook