Обуренню бійців і волонтерів не було меж

 ...
Обуренню бійців і волонтерів не було меж

Напередодні відбулось засідання координаційної ради учасників АТО, де були, бійці, волонтери, громадськість з усієї області. Чуємо галас, крики, вихлопи. Не можемо зрозуміти, що таке...

Перед цим пройшла інформація про те, що в районі Митниці зупинилися 4 автобуси, з яких вийшли молоді хлопці, багато з них були в балаклавах... Виявляється, що це заїжджі "азовці" чи невідомо хто. Влаштували не просто акцію, а безлад із фаєрами, взривпакетами і від цього постраждали прості черкащани, які проходили поряд!

Обурені бійці кричали: "Це за такий безлад я воював?", "Це за таке я віддав своє здоров'я, щоб мої дружина і син боялися пройти по вулиці?" Обуренню бійців і волонтерів не було меж!

А тепер про те, що хотіли ці "революціонери": однією з вимог було закінчити війну в короткі терміни. А як? Забрати війська, здатися? Мені теж не подобається багато чого в новій владі і я намагаюся хоч якось своїми діями допомогти людям. І ще мене вразило, що люди курсують автобусами і не хочуть відкривати обличчя. Нічого вам не нагадує?

Поглянувши в обличчя деяким молодикам, я побачила дітей, підлітків, які були "кинуті" на "нові барикади", підставлені організаторами! Хлопцям по 14-15 років! Виявляється, їх агітували на мітинги, навіть по навчальних закладах! Я не буду давати оцінку цим подіям, кожен сам зробить свої висновки. Але, шановний "Азов", не вплутуйте наших дітей в політичні ігрища. Ви з вашим київським керівництвом стартуєте на вибори? В добру путь! Але без нових невинних жертв, бо українці цього вам не пробачать.

  • Facebook