Про розвиток баскетбольного руху в Черкасах

 ...
Про розвиток баскетбольного руху в ЧеркасахFacebook / Олександр Згіблов

Учора провів дві зустрічі.

Зустрічався із батьками дітей, які водять своїх дітей у спортивний клас гімназії № 9, та в секцію з дитячого баскетболу, що базується в гімназії № 34.

Розповів про те, як плануємо розвивати дитячий баскетбол у Черкасах. Про те, що 85% коштів на утримання дитячих баскетбольних секцій виділяє наш меценат Михайло Бродський, 7% – міський бюджет, решта коштів – батьки, меценати та обласний бюджет. За два роки в планах нашої команди збільшити кількість дітей, які займаються баскетболом, до 1200. Відкрити в кожній школі спортивні класи, збудувати унікальний спортивний зал в школі № 34 (кошти на його ремонт забрала команда Бондаренка), відкрити спортивні майданчики на березі Дніпра (біля пляжу "Живчик"), збудувати спортивну арену (команда Бондаренка вже завалила цю роботу, кошти можуть забрати).

Михайло Бродський взяв на себе фінансування із харчування учнів спортивного класу в школі № 17. Зараз збираємо пропозиції і ведемо переговори з підприємцями щодо харчування учнів спортивного класу в гімназії № 9. Скажу відверто – титанічна робота. Будемо раді будь-якій допомозі в розвитку дитячого баскетболу від підприємців, батьків.

Обговорили з батьками дуже багато пропозицій. Поспілкувалися. Працюємо далі.

  • Facebook