До 12 класу школярки ходитимуть не лише вагітними, а й з колясками

 ...
До 12 класу школярки ходитимуть не лише вагітними, а й з коляскамиfreshnovosti.com

Це справа не міністра – кожного з нас!

Міністр освіти Сергій Квіт планує перевести з наступного року середню школу на 12-річний термін навчання. При всій повазі до міністра і тих держав, де навчаються по 12 років – я категорично проти. Навпаки, треба повернути в школу десятирічку!

Збільшення терміну навчання – це суто екстенсивний шлях. Натомість нам потрібно переглянути шкільні програми і підручники, вилучити звідти непотрібний хлам, яким іх забили за останні 20+ років. Запровадити нові ефективні методики навчання, оновити навчальну базу. Провести переатестацію вчителів, очистити школу від людей непрофесійних і випадкових. Тим, хто залишиться і справді може й хоче навчати дітей – дати гідну зарплату й можливість постійного післядипломного вдосконалення своєі професіі. Школа має давати не атестат, а знання і світогляд – це головне, над чим мали би працювати міністр і міністерство!

І ще одне – збільшення терміну навчання за нинішніх умов, коли діти "дорослішають" дуууже рано, завершиться тим, що до 12 класу школярки ходитимуть не лише вагітними, але й мамами з колисками по 1-2 дітей, нам це потрібно?

 
  • Facebook