Невеличка, але перемога

 ...
Невеличка, але перемога

У п’ятницю виконавчий комітет в авральному режимі вніс зміни до свого скандального рішення про заборону зупинятися приміським маршруткам на черкаських зупинках. Зокрема, мова йде про маршрути № 114 та 115.

Минулого тижня виконавчий комітет (заступники міського голови і члени виконкому на громадських засадах) проголосували і обмежили право приміським маршруткам зупинятися на черкаських зупинках. Тисячі людей, які живуть в Руській Поляні чи Геронимівці, в Оршанці чи в Червоній Слободі, але працюють в Черкасах, опинилися, як кажуть за бортом.

Я скажу за підприємства "Групи Венето". У нас працює понад 50 осіб, які проживають в сусідніх із Черкасами селах. А скільки таких людей працює на "Азоті", Богдані, Асфальтному заводі, ЧШК? "Вільні демократи" вважають таке рішення виконкому неправильним. Адже сільські люди, працюючи в Черкасах, сплачують податки саме в Черкаси.

Тому я, як лідер фракції Партії вільних демократів, підготував проект рішення міської ради про відміну скандального рішення виконкому. На сесії не вистачило 5 голосів. Не голосували чи Утрималися депутати від "Батьківщини" та "Свободи". Представники саме цих партій і проголосували попередньо за скандальне рішення на виконкомі.

Я вдячний громаді Червонослобідської та Руськополянської ОТГ, місцевим активістам та депутатам за те, що об’єдналися із Черкасами для вирішення цього питання. І вчора виконавчий комітет (хоча засідання попередньо планувалося на вівторок) таки відмінив своє скандальне рішення і дали можливість маршрутам № 114 та 115 зупинятися за вимогою.

Вважаю це невеличкою, але перемогою громад ОТГ і громади Черкас!

  • Facebook