Кому косити бур’яни?

 ...
Кому косити бур’яни?Facebook / Руслан Зоря

Кілька робочих поїздок містом шокували: Черкаси не лише потопають у смітті, а ще й заростають бур’янами. Двометрові нескошені чагарники! Пишні кущі амброзії, яка за кілька тижнів уже розквітне й не даватиме життя алергікам! І не в зелених чи паркових зонах, а в місцях масового скупчення людей, там, де щодня проходять тисячі містян: біля лікарень, аптек, навчальних закладів, біля майданчиків, де граються діти.

А оскільки міський голова у відпустці, секретар його теж відпочиває, а серед заступників так і не визначили відповідального за наше місто на цей період, то доведеться господарювати черкасцям своїми силами. Використаю досвід мера з роздавання доручень керівникам департаментів через Facebook. Поголовую:

1. Директору Департаменту освіти і гуманітарної політики Сергію Воронову. Провести нараду з керівниками навчальних закладів міста, від дошкільних до ВУЗів, і зобов’язати вийти на толоку: викосити бур’яни на територіях закладів та прилеглих до них ділянках.

2. Директору Департаменту охорони здоров’я Олегу Стаднику. На такі ж наради зібрати керівників медичних закладів міста для організації колективних жнив. Якщо разом станете на боротьбу з амброзією, то й ваші потенційні пацієнти менше страждатимуть. Разом з тим і прилеглі території біля лікарень приведете до ладу, прибравши від бур’янів.

3. Керівникам інших комунальних підприємств міста, СУБам та ОСББ взяти приклад з освітян та медиків. Стати на боротьбу із захаращенням Черкас.

4. Начальнику управління інспектування Віталію Косяку. Протягом двох тижнів інспектувати місто з метою виявлення територій, де, попри все, ростиме амброзія і височітимуть до неба бур’яни, і скласти відповідні протоколи. Про результати перевірок і вжиті заходи доповісти через 5 днів. Позбавлення депутатського мандату, не звільняє вас від виконання своїх безпосередніх посадових обов’язків.

Після закінчення зазначеного періоду особисто проїду містом і проведу власне інспектування. Ті із зазначених мною керівників, хто не зможе протистояти звичайним бур’янам, мають написати заяви на звільнення.

Містян же прошу, давайте разом боротись із тим, що дуже скоро спричинить безліч проблем зі здоров’ям багатьом людям! Не проходьте повз куща амброзії, який зустрічається вам на шляху, не чекайте, поки він зацвіте, знищіть його зараз. Це буде в рази ефективніше ніж виділення коштів з міського бюджету на боротьбу з цією рослиною.

  • Facebook