Збурення "управлінського" патріотизму в Черкасах

 ...
Збурення "управлінського" патріотизму в Черкасах

Збурення "управлінського" патріотизму в Черкасах... Чи варто перейматись та обурюватись громадськості ??? Знайомтесь, Діяна Тяско, ця симпатична руда, з патріотичними татуюваннями, молода дівчина - новий очільник нового "Управління патріотичного виховання" в структурі виконавчих органів місцевого самоврядування Черкас. Цей патріотичний орган - наслідок Канівського глумління на Тарасовій Могилі. Враховуючи "ганебну совітську лінійку" в 27 - й школі міста - роботи - НЕ ПОЧАТИЙ КРАЙ !!! Щиро сподіваюсь, що за зарплатню, еквівалентну 1000 $ , питання патріотичного виховання черкаської молоді буде поставлено на Гідний рівень... Що ж буде МАРКЕРАМИ ЩИРОГО ПАТРІОТИЗМУ (а не плакатно - кирзового, як завжди у нас буває ) нової очільниці нового Управління ??? Не претендуючи на вичерпність та істиність, спробую окреслити свій особистий погляд на такі МАРКЕРИ :
- поява Червоно - Чорного Стягу біля Черкаської міської ради на постійній основі; 
- ініціатива щодо появи вулиць або памятників в Черкасах Є. Коновальцю, С.Бандері та Р.Шухевичу (перелік не вичерпний, але знаковий);
- публічна ініціатива щодо перепоховання в Україні С.Бандери (похований в Мюнхені) та інших Героїв Визвольних Змагань Українців в 1917-21 роках;
- негайне звільнення Н.І.Олійник - директора 27-ї школи міста за "радянську лінійку" - як юридично-грамотно звільнити цей "пережиток радянщини" порадтесь з Шабановим ))))))))))))))))))))) він дасть корисні поради )))))))))))))))))))

Для початку, мабуть, досить... Вважаю, що саме такі Перші кроки нової очільниці забезпечать їй гідне місце в Історії нашого міста та виправдають її зарплатню у 1000 долярів Сполучених Штатів Північної Америки !

  • Facebook