Людина, яка виявилася сильнішою за будь-які життєві труднощі

 ...
Людина, яка виявилася сильнішою за будь-які життєві труднощіFacebook / Володимир Іванченко

Я сьогодні (10 жовтня) посміхався і плакав, дивлячись в очі людини, що має неймовірну, приголомшливу життєву історію.

Ця Людина виявилася сильнішою за будь-які життєві складнощі та перешкоди, за будь-які незгоди, за розстріли та нелюдські тортури.

Його звати Бойко Вадим Якович. Вперше почув про нього у Facebook. Він 6 разів тікав із концтаборів, шостий – з Освенціма. Про нього знято два фільми, один з яких зняли канадці. Ліцензію на показ фільму купили 80 країн світу, але серед них немає України.

У свої 91 він допомагає бійцям АТО, декілька разів був на передовій і неодноразово – у військових шпиталях. Гроші на допомогу воїнам збирає сам, продаючи свою домашню бібліотеку. Також у нього можна придбати авторські книги, де він описує своє життя.

Зустріли ми Вадима Бойка на розі вулиць Рейтарської та Стрілецької. Він підмітав хідничка біля своїх книжок. За книги просить стільки, скільки ви можете дати. Всі гроші з книг ідуть на АТО.

Ця Людина в 91 рік власноруч, без окулярів та взагалі без будь-якої допомоги, підписала мені книгу. Ч не певен, чи доживу взагалі до такого віку. Це просто неймовірно.

Спілкуючись із ним, я через сльози запитав: "Яка думка вела вас через все те пекло до волі і свободи?" Перепитавши, він посміхнувся до мене і відповів: "Я боровся заради українців, заради народу, я виживав щоб розказати людям правду".

Зустріти Вадима Яковича Бойка можна кожного дня на розі Рейтарської та Стрілецької вулиць.

Якщо ви – українець, небайдужий до історії своєї батьківщини, до її героїв, назбирайте 200–400 гривень і купіть у цієї Людини її авторську книжку. Я вважаю, що менше вони не можуть коштувати. 

  • Facebook