Заповнення Е-декларації перетворюється на справжні муки

 ...
Заповнення Е-декларації перетворюється на справжні мукиkor.ill.in.ua

Другий день поспіль намагаюся заповнити Е-декларацію і навіть не можу описати свій стан. Чому завжди хороші і правильні ідеї у нас втілюють в життя косорукі виконавці?! Так відбулося і з Е-декларуванням. Ідея правильна, розрахована на перспективу. Звичайно, це питання часу – перевірити усіх, хто звітує про свої доходи. Але мільйонні прибутки тих, кого викриває НАБУ, світ нарешті побачить.

Проте… декларацію заповнити без матюччя у бік влади неможливо. Програма постійно "зависає", зникають цілі заповнені сторінки, не зберігається уся заповнена декларація!..

Facebook / Руслан Зоря

Я, звичайно, не програміст, але з комп'ютером на "ти" і все одно нічого не можу вдіяти ось уже другу добу. А як будуть заповнювати цю горе-програму сільські жителі і люди, які професійно далекі від подібного заняття?! Про них взагалі хоч один розробник цього "шедевру" подумав?

Якщо влада хоче навести лад у країні, то чому доручає відповідальні ділянки роботи бездарям, які витрачають наші з вами кошти на неякісне втілення в життя цікавих проектів?

Внаслідок цього на думку спадає лиш одне: хтось у черговий раз відмив державні кошти на проекті, покликаному забезпечити викриття тіньових доходів.

  • Facebook