Для кого будували зал Амброса і хаб на "Табачці"?

 ...
Для кого будували зал Амброса і хаб на "Табачці"?Facebook / Володимир Гриценко

Днями довелося ще раз відчути на собі тиск "нацкорпусівців", їхню хамську поведінку, повну нетолерантність. Прошу Олега Петренка дати публічну оцінку діям своїх політичних поплічників.

Два дні назад, разом із депутатом Олександром Згібловим поїхали до зали Амброса, що на "Табачці". Як відомо, "Вільні демократи" опікуються розвитком спорту. Ми постійно відвідуємо спортивні школи, знайомимося із тренерами, по можливості допомагаємо.

В залі Амброса займається тхеквондо Анна Тарапата. Дівчина з Донецька. Під час війни переїхала до Черкас, відкрила свою секцію, займається з дітьми, дорослими. Не кожен може приїхати в інше місто і почати справу з нуля. Ми ж приїхали поспілкуватися з Анею, послухати її, визначити коло проблем для подальшого пошуку шляхів їх вирішення. (До речі, по деяких питаннях є цікаві напрацювання).

Присіли для спілкування за великим столом в "Амброс Хабі", розпочали розмову. Але тут до нас по-хазяйськи підсів представник "Нацкорпусу", член виконкому – п. Зайчук. На прохання дати можливість вільно нам поговорити Зайчук заявив, що не він нам, а ми йому заважаємо...!?

Поводився зверхньо та зухвало. Ми вимушені були завершувати розмову вже на сходах. Натомість п. Зайчук почав телефонувати невідомому, мовляв, тут "Згіблов з Гриценком політику привезли до ГО", (при тому що ні про політику, ні про ПВД не було нами сказано ні слова...) Зайчук "намотував круги" навколо нас, з метою вникнути в нашу розмову… А потім закликав мене вийти з ним поговорити!? Зрештою, ми поїхали. Але, як кажуть, осад залишився.

"Амброс Хаб" і "Зал Амброса" збудовані за бюджетні кошти. Якщо не помиляюсь, то більше 1,8 млн. міських гривен було вкладено! Спортивна зала виграла Громадський бюджет і головною метою її діяльності широкий та вільний доступ містянам, особливо дітям. Після цих відвідин у мене склалося відчуття, що ці локації зроблені "не для всіх". Ми, депутати, сприяли та підтримали інвестуванню коштів в створення цієї зали, в той же час там натаскують битися тих, хто потім погрожує нам же фізичною розправою ("кривава сесія", блокування сесійної зали) та б’ють правоохоронців.

Як депутат, маю повне право бути присутнім без наглядача з НК та спілкуватися з громадянами в закладах та приміщеннях, що належать громаді міста. Таке саме право має будь-хто із 300 тисячного міста. Але зіткнувся з сюрреалізмом . Я не збираю чуток, але вже не вперше до мене доходить інформація, що за заняття в спортивному залі збирають гроші без звітних документів? При цьому громадська організація, яка опікується цими площами, не платить навіть за комунальні послуги. Не кажучи про незначну оренду!

Олег Петренко! Ми звернулися до вас із проханням дати оцінку діям своїх хлопців з НК. Ви обіцяли розібратися. Минула доба. Відповіді не почули. Вибачте, але вимушені винести це в публічну площину.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

  • Facebook