Тест на терплячість черкащан

 ...
Тест на терплячість черкащанFacebook / Руслан Зоря

Сьогодні наша депутатська група "Громадянська позиція" та частина депутатів, як і обіцяли, прийшли на сесію. Але, як і очікувалося, міський голова вкотре начхав на інтереси людей. Повним складом не прийшла на сесію його фракція "Батьківщина", а також "Свобода", "Черкащани" і "Самопоміч".

Ми знаємо, які загрози сьогодні стоять перед містом. Це і тролейбусний парк без фінансування та з мільйонними боргами, і невиплата міською радою співфінансування кредитів ОСББ, і відсутнє співфінансування шкіл за державною програмою "Нова українська школа". Ці кошти міська рада мала спрямувати ще влітку – на початку осені, але міський голова приклав максимум зусиль, щоб цього не відбулося, саботуючи сесії.

Неявка сьогодні на сесію вищезгаданих депутатів, а здебільшого це міський голова і "Батьківщина", – це своєрідний тест на терплячість черкащан. Саме перед президентськими виборами слід задуматися, як турбуватиметься влада про людей, якщо президентом стане Юлія Тимошенко, а до влади повлазять ось такі її однопартійці, які вже керують Черкасами.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

 

  • Facebook