Про мера Бондаренка та виконану роботу

 ...
Про мера Бондаренка та виконану роботу hromadske.ck.ua

Вчора в кабінетах черкаської мерії дуже довго світилися вікна.
Чиновники виконували вказівку мера Бондаренка: дати порівняльну інформацію, що зроблено за часів Одарича і що зроблено за мерства Бондаренка? Бігом, негайно і так, щоб у Бондаренка все було ОК.
З огляду на це, у мене кілька запитань:
1. Давайте об’єктивно порівняємо загальний фонд бюджету і бюджет розвитку за Одарича і за Бондаренка. 10 млн. грн в рік (2007 рік) проти 600 млн……
2. Давайте порівняємо якість. Як приклад, Смілянська до літака (робив Одарич у 2012 році. Дорозі вже 6 років). Дорога від літака на виїзд з міста. Робив Бондаренко. Розвалилася на наступний рік. Чорновола. До Бидгощської − Одарич. До Хіміків – Бондаренко. Якість там, і якість – там. Можливо, у когось будуть ще цікаві приклади.
3. Давайте порівняємо наявність більшості. За 8 років у Одарича більшість була 2 роки, а у Бондаренка весь час. То з БПП, то зі Свободою і Самопоміччю. 
4. І останнє, давайте тоді для об’єктивності порівняємо ціни. Прошу підключитися економістів. Вартість 1 км дороги при Одаричу – 3,5 млн. грн, вартість при Бондаренку – в деяких випадках 17 млн. грн за 1 км. Давайте порівняємо вартість укладання плитки. При Бондаренку рекорд – 840 грн за м. кв. 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

 

  • Facebook
>